Attēlu pārsūtīšana uz datoru

Pievienojiet kameru, izmantojot komplektācijā iekļauto USB kabeli. Pēc tam varat izmantot Nikon NX Studio programmatūru, lai kopētu attēlus datorā apskatei un rediģēšanai.

NX Studio instalēšana
Attēlu kopēšana datorā, izmantojot NX Studio

NX Studio instalēšana

Instalējot NX Studio, jums būs nepieciešams interneta savienojums. Apmeklējiet Nikon vietni, lai uzzinātu sistēmas prasības un citu informāciju.

Attēlu kopēšana datorā, izmantojot NX Studio

Detalizētus norādījumus skatiet tiešsaistes palīdzībā.

 1. Pievienojiet kameru datoram.
  • Pēc kameras izslēgšanas un atmiņas kartes ievietošanas pievienojiet komplektācijā iekļauto USB kabeli, kā parādīts attēlā.
 2. Ieslēdziet kameru.
  • Tiks startēts NX Studio komponents Nikon Transfer 2 . Nikon Transfer 2 attēlu pārsūtīšanas programmatūra ir instalēta kopā ar NX Studio.
  • Ja tiek parādīts ziņojums ar aicinājumu izvēlēties programmu, atlasiet Nikon Transfer 2 .
  • Ja Nikon Transfer 2 nesākas automātiski, palaidiet NX Studio un noklikšķiniet uz ikonas “Importēt”.
 3. Noklikšķiniet uz [ Sākt pārsūtīšanu ].
  • Atmiņas kartē esošie attēli tiks kopēti datorā.
 4. Izslēdziet kameru.
  • Kad pārsūtīšana ir pabeigta, atvienojiet USB kabeli.

Windows 10 un Windows 8.1

Operētājsistēmās Windows 10 un Windows 8.1 var tikt parādīta automātiskās atskaņošanas uzvedne, kad kamera ir pievienota.

Noklikšķiniet uz dialoglodziņa un pēc tam noklikšķiniet uz [ Nikon Transfer 2 ], lai atlasītu Nikon Transfer 2 .

macOS

Ja Nikon Transfer 2 netiek startēts automātiski, apstipriniet, ka kamera ir pievienota, un pēc tam palaidiet Image Capture (lietojumprogrammu, kas tiek piegādāta kopā ar macOS) un atlasiet Nikon Transfer 2 kā lietojumprogrammu, kas tiek atvērta, kad kamera tiek noteikta.

Videoklipu pārsūtīšana

Nemēģiniet pārsūtīt video no atmiņas kartes, kamēr tā ir ievietota cita ražotāja vai modeļa kamerā. To darot, videoklipi var tikt izdzēsti, tos nepārsūtot.

Savienojuma izveide ar datoriem

 • Neizslēdziet kameru un neatvienojiet USB kabeli, kamēr notiek pārsūtīšana.
 • Neizmantojiet spēku un nemēģiniet ievietot savienotājus leņķī. Noteikti arī turiet savienotājus taisni, kad atvienojat kabeli.
 • Pirms kabeļa pievienošanas vai atvienošanas vienmēr izslēdziet kameru.
 • Atvienojiet no datora visas pārējās USB ierīces. Vienlaicīga kameras un citu USB barošanas ierīču pievienošana vienam un tam pašam datoram var izraisīt kameras darbības traucējumus vai pārmērīgu strāvas padevi no datora, kas var sabojāt kameru vai atmiņas karti.
 • Pārliecinieties, vai kameras akumulators ir pietiekami uzlādēts. Ja tiek izmantots maiņstrāvas adapteris EH-5d un strāvas savienotājs EP-5C (abi pieejami atsevišķi), šo kameru var darbināt no elektrības kontaktligzdas. Nekādā gadījumā neizmantojiet maiņstrāvas adapteri, izņemot EH-5d . Šī piesardzības pasākuma neievērošana var izraisīt kameras pārkaršanu vai bojājumus.

USB centrmezgli

Pievienojiet kameru tieši datoram; nepievienojiet kabeli, izmantojot USB centrmezglu vai tastatūru. Pievienojiet kameru iepriekš instalētam USB portam.

Izmantojot karšu lasītāju

Attēlus var arī kopēt no atmiņas kartes, kas ievietota trešās puses karšu lasītājā. Tomēr jums vajadzētu pārbaudīt, vai karte ir saderīga ar karšu lasītāju.