Zibspuldzes (ārējās zibspuldzes)

Ar kameru var izmantot šādas zibspuldzes. Ir pieejama standarta i-TTL zibspuldzes funkcija.

Zibspuldzes pievienošana

Piezīmes par iebūvēto zibspuldzi

Šīs kameras iebūvēto zibspuldzi nevar izmantot, ja ir pievienota zibspuldze.
Nepaceliet iebūvēto zibspuldzi, kad ir pievienota zibspuldze. Šādi rīkojoties, tā var atsist zibspuldzi, kā rezultātā var tikt bojāts produkts.

Izmantojiet tikai Nikon zibspuldzes piederumus

Izmantojiet tikai Nikon zibspuldzes. Citu ražotāju zibspuldzes (ar spriegumu, kas pārsniedz 250 V, kas pieslēgts kameras X sinhronizācijas kontaktam vai rada īssavienojumu pie piederumu pieslēgvietas kontakta) var ne tikai novērst normālu darbību, bet arī sabojāt kameras vai zibspuldzes sinhronizācijas shēmu.

Piezīmes par zibspuldzes (ārējās zibspuldzes) izmantošanu

Ja uzņemtajā attēlā parādās vinjete, mēģiniet novietot kādu attālumu starp kameru un objektu vai noņemiet objektīva pārsegu.

Funkcijas, kuras var izmantot kopā ar zibspuldzi

SB-5000SB-700SB-500
i-TTLi-TTL līdzsvarota aizpildīšanas zibspuldze
Standarta
i-TTL zibspuldze
AAAutomātiskā diafragmas zibspuldze
AAutomātiskā zibspuldze bez TTL
MManuālā zibspuldze
GNAttāluma prioritātes manuālā zibspuldze
RPTAtkārtota zibspuldze
Sarkano acu efekta samazināšana

Piezīmes par i-TTL zibspuldzi

  • Monitora priekšzibspuldzes tiek aktivizētas, lai izmērītu objekta atstarojošo gaismu, lai pielāgotu zibspuldzes jaudu.
    • Standarta i-TTL zibspuldze: zibspuldzes jauda tiek pielāgota, lai panāktu pareizu ekspozīciju atbilstoši galvenā objekta spilgtumam, neņemot vērā fona apgaismojumu. Šis iestatījums ir optimāls, lai uzņemtu attēlus ar uzsvaru uz galvenajiem objektiem.
  • Fotografējot, izmantojot i-TTL zibspuldzi, pirms attēlu uzņemšanas zibspuldzes zibspuldzes vadības režīmu iestatiet uz i-TTL .

Piezīmes par zibspuldzēm

  • Šī kamera neatbalsta zibspuldzes krāsu informācijas saziņu, automātisko FP ātrgaitas sinhronizāciju, FV fiksāciju, AF palīggaismu daudzpunktu AF vai bezvadu apgaismojuma funkciju, izmantojot zibspuldzes.
  • Izmantojot jaudas tālummaiņas funkciju ar SB-5000 vai SB-700 , tālummaiņas galviņas pozīcija tiek iestatīta automātiski atkarībā no objektīva fokusa attāluma.
  • Izmantojot zibspuldzi, attēla perifērija var izskatīties tumša, ja tālummaiņa ir platleņķa pozīcijā. Šādos gadījumos izmantojiet SB-5000 vai SB-700 plato paneli.
  • Ja iestatīts uz STBY (gaidstāve), zibspuldze ieslēdzas un izslēdzas vienlaikus ar kameru. Apstipriniet zibspuldzē, ka ir ieslēgti zibspuldzes gatavības indikatori.
  • Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet zibspuldzes komplektācijā iekļauto dokumentāciju.