Görüntüleri sırayla görüntüleme ve silme

Görüntüleri sırayla görüntüleme
Bir dizideki görüntüleri silme

Görüntüleri sırayla görüntüleme

Sürekli yakalanan görüntüler bir dizi olarak kaydedilir.
Bir sekansın ilk görüntüsü, tam çerçeve izleme modunda veya küçük resim izleme modunda (varsayılan ayar) görüntülendiğinde sekansı temsil etmek için anahtar resim olarak kullanılır. Görüntüleri sırayla görüntülemek için, buton.

Tam çerçeve izleme modundaki işlemler

İşlevOperasyon
Resmi yakınlaştırYakınlaştırma kontrolünü şuna doğru hareket ettirin: ( ).
oynatma yakınlaştırma
Görüntülenen resmi değiştirÇoklu seçiciyi çevirin veya .
Sıraya dahil olmayan resimleri gösterBasmak Anahtar resim ekranına dönmek için

Sıra görüntüleme seçenekleri hakkında notlar

 • Bu kamera dışındaki kameralarla çekilen görüntüler bir dizi olarak görüntülenemez.
 • Fotoğraf makinesindeki bellek kartına kaydedilen sekans sayısı 1.000'i aşarsa, bundan sonra çekilen resimler sekans olarak görüntülenemez. Sıraları silin veya yeni bir hafıza kartı takın. Ancak, dizileri silseniz bile, çekildiklerinde bir diziye dahil olmayan görüntüler bir dizi olarak görüntülenemez.

Görüntüleri sırayla görüntüleme

 • Sıra gösterimini devre dışı bırakmak için izleme menüsünü seçin [ Sıra ekranı ] [ Bireysel resimler ].
 • Oynatma menüsü ne zaman [ Sekans ekranı ], [ Yalnızca anahtar resim ] olarak ayarlandığında, bir sekanstaki görüntüler küçük resimler olarak görüntülenemez.

Sıralama kullanılırken kullanılabilen oynatma menüsü seçenekleri

 • Bir dizideki görüntüler tam çerçeve izleme modunda görüntülendiğinde, düğmesine basın. İzleme menüsündeki işlevleri seçmek için düğmesine basın.
  oynatma menüsü
 • Eğer oynatma menüsü [ Sıra gösterimi ], [ Yalnızca anahtar resim ] olarak ayarlanır ve bir dizideki görüntüler görüntülenirken [ Slayt gösterisi ]'ni başlatırsanız, o gruptaki görüntüler sırayla oynatılacaktır. Bir dizidekiler dışındaki görüntüler görüntülenirken [ Slayt gösterisi ]'ni başlatırsanız, yalnızca dizilerin önemli resimleri görüntülenecektir.
 • tuşuna basarsanız düğmesine bir anahtar resim gösterildiğinde, dizideki tüm resimlere aşağıdaki ayarlar uygulanabilir:
  • Yükleme için işaretle, Koru

Bir dizideki görüntüleri silme

Ne zaman (sil) düğmesine bir dizideki görüntüler için basıldığında, silinen görüntüler dizilerin nasıl görüntülendiğine bağlı olarak değişir.