HDMI

Kameranın HDMI çıkışını ayarlayın.
Canlı görüntü görüntüsünü, bilgi ekranı olmadan HDMI uyumlu cihazlara verebilir veya çıkış çözünürlüğünü ayarlayabilirsiniz.

 1. buton
 2. (kurmak)
 3. buton
 4. HDMI
 5. buton
SeçenekTanım
Temiz HDMI çıkışıAçıkBilgi ekranı olmadan canlı görüntü görüntüsünü HDMI uyumlu bir cihaza aktarın. Kameradan ticari olarak satılan bir harici kayıt cihazına görüntü kaydetmek istediğinizde bu seçeneği kullanın.
 • Mod kadranını Film kılavuzuna çevirin. Ayrıca, odak modu seçicisini .
 • Fotoğraf makinesini HDMI uyumlu bir cihaza bağladıktan sonra güç anahtarını kullanarak fotoğraf makinesini açın.
 • Mikrofon tarafından alınan ses, HDMI uyumlu cihaza verilir.
 • Harici bir kayıt cihazı monitöründe bir bilgi ekranı göründüğünde, bilgi ekranını kapatmak için kameranın düğmesine birkaç kez basın.
 • 4K UHD görüntü kalitesi çıktısı alınamıyor.
 • Pik ekranı ve film menüsü [ Film seçenekleri ] ve [ Kare hızı ], fotoğraf makinesi HDMI uyumlu bir cihaza bağlıyken kullanılamaz. Fotoğraf makinesiyle hareketsiz görüntüler çekilemez.
 • Fotoğraf makinesi HDMI uyumlu bir cihaza bağlıyken, düğmesine basabilirsiniz. ( film kaydı) düğmesine basarak bir film kaydedip kameradaki bellek kartına kaydedin. Açık lambası fotoğraf makinesi film kaydederken yanıp söner.
Kapalı
(varsayılan ayarlar)
Yakalanan görüntüleri görüntülemek için bu seçeneği kullanın. Konuyu bir TV monitöründe izlerken fotoğraf makinesiyle hareketsiz görüntüler çekebilir veya film kaydedebilirsiniz.
HDMI çıkışı[ HDMI çıkışını temizle ], [ Açık ] olarak ayarlandığında görüntü çözünürlüğünü seçin.
 • [ HDMI çıkışını temizle ] öğesi [ Kapalı ] olarak ayarlandığında görüntü çözünürlüğü ayarı [ Otomatik ] olarak sabitlenir.

HDMI aracılığıyla bağlantı hakkında notlar

Fotoğraf makinesi ve HDMI uyumlu bir cihaz bağlandığında kablosuz iletişim kullanılamaz. ML-L7 Uzaktan Kumandayı da (ayrı olarak satılır) kullanamazsınız.

HDMI çıkış çözünürlüğü hakkında notlar

[ HDMI çıkışını temizle ] öğesi [ Kapalı ] olarak ayarlandığında veya [ HDMI çıkışı] için [ Otomatik ] (varsayılan ayar) seçiliyken [ Açık ] olarak ayarlandığında, fotoğraf makinesi çıkış cihazının çözünürlüğünü algılar ve otomatik olarak ayarlar. HDMI çıkış çözünürlüğü.