Yükleme için işaretle

Eşleştirilmiş bir akıllı cihaza yüklemek için fotoğraf makinesinin oynatma ekranında tek tek hareketsiz görüntüleri seçin.
Ağ menüsü açılırken bu işlevi kullanın. [ Çekim sırasında gönder ] [ Durağan görüntüler ], [ Hayır ] olarak ayarlanır veya [ Karşıya Yükle (fotoğraflar) ] kullanılarak seçilmeyen görüntüleri yüklerken.
Görüntüleri yüklemek için SnapBridge uygulaması yapılandırılmalıdır. SnapBridge uygulaması sekme [ Otomatik bağlantı ] [ Otomatik indirme ]'yi etkinleştirin.
SnapBridge uygulamasının kullanımı için SnapBridge uygulamasının çevrimiçi yardımına bakın ( https://nikonimglib.com/snbr/onlinehelp/en/index.html ).

 1. oynatma modu
 2. buton
 3. Yükleme için işaretle
 4. buton
 1. Çoklu seçiciyi kullanın veya bir akıllı cihaza yüklemek istediğiniz görüntüyü seçmek için döndürün.
  • Yakınlaştırma kontrolünü şuna doğru hareket ettirin: ( ) tam çerçeve izlemeye geçmek için veya ( ) küçük resim oynatmaya geçmek için.
 2. Kullanmak AÇIK veya KAPALI'yı seçmek için
  • AÇIK seçildiğinde, seçilen görüntünün altında görüntülenir. Ek görüntüler seçmek için 1. ve 2. adımları tekrarlayın.
 3. basın görüntü seçimini uygulamak için düğmesine basın.
  • Seçilen hareketsiz görüntüler akıllı cihaza yüklenir.

[ Yükleme için işaretle ] ile ilgili notlar

 • Durağan görüntüler, 2 megapiksele kadar görüntü boyutunda yüklenir.
 • RAW resimler ve filmler yükleme için seçilemez.
 • Hareketsiz görüntülerin orijinal dosyalarını (fotoğraf makinesinde ayarlanan görüntü boyutu) yüklemek veya film yüklemek için SnapBridge uygulamasındaki [ Resimleri indir ] öğesini kullanın.
 • Kurulum menüsünü seçtiğinizde [ Tümünü sıfırla ] veya ağ menüsü [ Varsayılan ayarları geri yükle ], yaptığınız yükleme için işaretle ayarları iptal edilir ve kamera ayarları da varsayılana sıfırlanır.
 • Yükleme için işaretle ayarlarını iptal etmek için 2. adıma gidin ve .

[ Çekim sırasında gönder ]

Ağ menüsünü kullandığınızda [ Çekim yaparken gönder ], hareketsiz görüntüler fotoğraf makinesiyle her çekildiklerinde otomatik olarak bir akıllı cihaza gönderilebilir.