Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

EP-5B strāvas savienotāja un EH-5d, EH-5c vai EH-5b maiņstrāvas adaptera pievienošana

Pirms EP-5B strāvas savienotāja un EH-5d, EH-5c vai EH-5b maiņstrāvas adaptera pievienošanas izslēdziet kameru.

 1. Atveriet akumulatora nodalījuma ( q ) un strāvas savienotāja ( w ) vākus.

 2. Ievietojiet EP-5B strāvas savienotāju.

  • Noteikti ievietojiet savienotāju pareizā virzienā.
  • Izmantojot savienotāju, lai oranžo akumulatora fiksatoru turētu nospiestu vienā pusē, iebīdiet savienotāju akumulatora nodalījumā, līdz fiksators nofiksē savienotāju vietā.
 3. Aizveriet akumulatora nodalījuma vāku.

  Novietojiet strāvas savienotāja kabeli tā, lai tas izietu caur strāvas savienotāja slotu, un aizveriet akumulatora nodalījuma vāku.

 4. Pievienojiet EH-5d/EH-5c/EH-5b maiņstrāvas adapteri EP-5B strāvas savienotājam.

  • Pievienojiet strāvas kabeli maiņstrāvas adaptera EH-5d, EH-5c vai EH-5b maiņstrāvas ligzdai ( e ).
  • Ievietojiet līdzstrāvas kontaktdakšu no EH-5d, EH-5c vai EH-5b maiņstrāvas adaptera DC IN savienotājā ( r ).
  • Ja kamera tiek izmantota ar strāvas savienotāju un EH-5d, EH-5c vai EH-5b maiņstrāvas adapteri, uzņemšanas displejā akumulatora uzlādes līmeņa ikonas vietā parādās P