Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Citi saderīgi aksesuāri

Jūsu Nikon kamerai ir pieejami dažādi aksesuāri.

Saderīgi aksesuāri

 • Pieejamība var atšķirties atkarībā no valsts vai reģiona.
 • Jaunāko informāciju skatiet mūsu tīmekļa vietnē vai brošūrās.
Barošanas avoti
 • EN-EL15c uzlādējams litija jonu akumulators : EN-EL15c akumulatorus var izmantot ar Nikon Z 8 digitālajām kamerām.

  • Var izmantot arī akumulatorus EN-EL15b un EN-EL15a. Tomēr ņemiet vērā, ka ar vienu uzlādi var uzņemt mazāk attēlu nekā ar EN-EL15c ( 0 akumulatora izturība ).
 • MH-25a akumulatora lādētājs : MH-25a var izmantot, lai uzlādētu EN-EL15c akumulatorus.
 • EH‑7P uzlādes maiņstrāvas adapteris/EH‑8P maiņstrāvas adapteris : kad tie ir pievienoti kameras USB strāvas padeves savienotājam, šos adapterus var izmantot, lai uzlādētu kamerā ievietotās baterijas.

  • Kamēr kamera ir ieslēgta, akumulators netiks uzlādēts.
  • EH-7P un EH-8P nevar izmantot, lai uzlādētu akumulatorus EN-EL15a.
  • EH-7P un EH-8P var izmantot kameras barošanai; lai to izdarītu, iestatīšanas izvēlnē atlasiet [ ON ] opciju [ USB power supply ]. Papildinformāciju skatiet sadaļā “ USB barošanas padeve” ( 0 USB barošanas padeve ).
  • Strāvas padevei kamerai, izmantojot EH-8P, ir nepieciešams UC-E25 USB kabelis (pieejams atsevišķi).
 • EP‑5B strāvas savienotājs un EH‑5d maiņstrāvas adapteris : izmantojiet EH‑5d maiņstrāvas adapterus, lai kameru ilgstoši darbinātu.

 • MB-N12 barošanas akumulators : akumulators Nikon Z 8 digitālajai kamerai. Kad tas ir pievienots, tas ļauj izmantot līdz diviem EN-EL15c uzlādējamiem litija jonu akumulatoriem kā strāvas avotu.

  • MB-N12 ir aprīkots ar pogām, ciparripām un kursortaustiņu izmantošanai, kad kamera tiek pagriezta, lai uzņemtu attēlus portreta (“augstā”) orientācijā.
  • EN-EL15c vietā var izmantot akumulatorus EN-EL15b un EN-EL15a. Tomēr ņemiet vērā, ka ar vienu uzlādi var uzņemt mazāk attēlu nekā ar EN-EL15c ( 0 akumulatora izturība ).
  • EH-7P uzlādes maiņstrāvas adapteri vai EH-8P maiņstrāvas adapteri var izmantot, lai uzlādētu komplektā ievietotos akumulatorus vai darbinātu kameru, kamēr akumulators ir pievienots.
  • Informācija par akumulatora pievienošanu un izņemšanu, kā arī norādījumi par tā lietošanu un kopšanu ir pieejami sadaļā “Izvēles MB-N12 barošanas akumulatori” ( 0 papildu MB-N12 barošanas akumulatori ).
Filtri
 • Objektīva aizsardzībai var izmantot neitrālas krāsas (NC) filtrus.
 • Ja objekts ir kadrēts pret spilgtu gaismu vai kadrā ir spilgts gaismas avots, filtri var izraisīt dubļu veidošanos. Filtrus var noņemt, ja parādās dublēti attēli.
 • Matricas mērīšana var nesniegt vēlamos rezultātus, izmantojot filtrus ar ekspozīcijas koeficientiem (filtra faktoriem) virs 1× ( Y44 , Y48 , Y52 , O56 , R60 , X0 , X1 , C‑PL, ND2S , ND4 , ND4S , ND8 , ND8S , ND400 , A2 , A12 , B2 , B8 , B12 ); tā vietā mēs iesakām izvēlēties [ Centrā svērtā mērīšana ]. Sīkāku informāciju skatiet filtram pievienotajā dokumentācijā.
 • Īpašu efektu fotografēšanai paredzēti filtri var traucēt autofokusu vai fokusa indikatoru ( I ).
Tālvadības termināļa piederumi

Kamera ir aprīkota ar desmit kontaktu tālvadības termināli tālvadībai un automātiskai fotografēšanai.

Noteikti nomainiet spailes vāciņu, kad terminālis netiek lietots. Putekļi vai citi svešķermeņi, kas uzkrājas termināla kontaktos, var izraisīt kameras darbības traucējumus.

 • MC‑22/MC‑22A tālvadības vadi (garums aptuveni 1 m/3,3 pēdas) : tālvadības aizvaru atbloķētāji ar ziliem, dzelteniem un melniem spailēm savienošanai ar tālvadības aizvaru iedarbināšanas ierīcēm, ļaujot vadīt, izmantojot skaņas vai elektroniskus signālus.
 • MC-30/MC-30A tālvadības vadi (garums aptuveni 80 cm/2,7 pēdas) : tālvadības aizvara atbrīvošanas; var izmantot, lai samazinātu kameras vibrāciju.
 • MC-36/MC-36A tālvadības vadi (garums aptuveni 85 cm/2,8 pēdas ): tālvadības aizvara atbrīvošana ar taimeriem fotografēšanai ar intervāla taimeri.
 • MC‑21/MC‑21A pagarinātāji (garums aptuveni 3 m/9,9 pēdas) : var savienot ar ML‑3 vai MC sērijas 20, 22, 22A, 23, 23A, 25, 25A, 30, 30A, 36, vai 36A, taču ņemiet vērā, ka divus vai vairākus pagarinātājus nevar savienot kopā.
 • MC-23/MC-23A savienojuma vadi (garums aptuveni 40 cm/1,4 pēdas) : izmantojiet MC-23 vai 23A, lai savienotu divas kameras, izmantojot to desmit kontaktu spailes vienlaicīgai darbībai.
 • MC-25/MC-25A adaptera vadi (garums aptuveni 20 cm/7,9 collas) : desmit kontaktu uz divu kontaktu adaptera vadi savienošanai ar ierīcēm ar divu kontaktu spailēm, ieskaitot radio vadības komplektu MW-2, MT- 2 intervālometrs un ML-2 moduļu tālvadības pults komplekts.
 • WR-A10 WR adapteris : adapteris, ko izmanto, lai savienotu WR-R10 bezvadu tālvadības pultis ar kamerām ar desmit kontaktu tālvadības spailēm.
 • ML‑3 moduļa tālvadības pults komplekts : ļauj izmantot infrasarkano staru tālvadības pulti diapazonā līdz 8 m (26,2 pēdām).
USB kabeļi
 • UC-E24 USB kabelis : USB kabelis ar C tipa savienotāju savienošanai ar kameru un A tipa savienotāju savienošanai ar USB ierīci.
 • UC-E25 USB kabelis : USB kabelis ar diviem C tipa savienotājiem.
Piederumu apavu pārvalki
BS-1 piederumu pieslēgvietas vāciņš : pārsegs, kas aizsargā piederumu pieslēgvietu, ja nav pievienota zibspuldze.
Ķermeņa vāciņi
BF-N1 korpusa vāciņš : korpusa vāciņš novērš putekļu iekļūšanu kamerā, kad nav ievietots objektīvs.
Skatu meklētāja okulāru piederumi

DK-33 gumijas acu uzgalis : gumijas acu uzgalis, kas tiek pievienots kamerai. To var noņemt, turot okulāra atbloķētāju ( q ) un pagriežot okulāra uzgali norādītajā virzienā ( w ).

Lai atkārtoti piestiprinātu okulāra uzgali, izlīdziniet atzīmi okulāra aizmugures daļā ( r ) ar atzīmi uz kameras korpusa ( e ) un pagrieziet okulāra uzgali, kā parādīts attēlā, līdz tas noklikšķ vietā ( t ).

Zibspuldzes vienības
 • SB-5000 , SB-910 , SB-900 , SB-800 SB-700 , SB-600 , SB-500 , SB-400 , SB-300 un SB-R200 zibspuldzes: šīs ierīces var uzstādīt uz kameras. fotografēšanai ar zibspuldzi. Dažas no tām atbalsta arī bezvadu tālvadības pulti, lai fotografētu ārpus kameras ar zibspuldzi ar vairākām zibspuldzēm.

 • Bezvadu zibspuldzes zibspuldzes komandieris SU-800 : bezvadu vadības ierīce lietošanai ar SB-5000 , SB-910 , SB-900 , SB-800 , SB-700 , SB-600 , SB-500 un SB-R200 zibspuldzēm. Zibspuldzes tālvadības pulti var iedalīt līdz trīs grupās. Pats SU-800 nav aprīkots ar zibspuldzi.
Montāžas adapteri

FTZ II / FTZ stiprinājuma adapteris : adapteris, kas ļauj NIKKOR F stiprinājuma objektīvus izmantot ar digitālajām kamerām, kas atbalsta maināmus Z stiprinājuma objektīvus.

 • Informāciju par stiprinājuma adapteru pievienošanu, noņemšanu, apkopi un lietošanu skatiet izstrādājuma dokumentācijā.

  Ja pēc adaptera pievienošanas tas tiek prasīts, atjauniniet uz jaunāko stiprinājuma adaptera programmaparatūras versiju. Informācija par programmaparatūras atjaunināšanu ir pieejama jūsu valsts vai reģiona Nikon tīmekļa vietnē.

Mikrofoni
 • ME-1 stereomikrofons : pievienojiet ME-1 kameras mikrofona ligzdai, lai ierakstītu stereo skaņu. Izmantojot ārējo mikrofonu, tiek samazināta iespēja uztvert aprīkojuma troksni, piemēram, skaņas, kas rodas video ierakstīšanas laikā, kad fokuss tiek panākts, izmantojot autofokusu.
 • ME-W1 bezvadu mikrofons : bezvadu Bluetooth mikrofons. Izmantojiet ME-W1 ierakstīšanai ārpus kameras.
Bezvadu tālvadības pultis
 • WR-R11a , WR-R10 un WR-T10 bezvadu tālvadības pultis

  • Ja WR-R11a ir pievienots desmit kontaktu tālvadības terminālim vai ja WR-R10 ir pievienots desmit kontaktu tālvadības terminālim, izmantojot WR-A10 adapteri, kameru var vadīt attālināti, izmantojot WR-T10 bezvadu tālvadības pulti. kontrolieris.
  • Bezvadu tālvadības pultis WR-R11a un WR-R10 var izmantot arī, lai vadītu radiovadāmas zibspuldzes.
 • Bezvadu tālvadības pults WR-1 : WR-1 vienības tiek izmantotas ar bezvadu tālvadības pultīm WR-R11a / WR-R10 vai WR-T10 vai ar citām WR-1 tālvadības pultīm, un WR-1 vienības darbojas kā raidītāji vai uztvērēji. Kad WR-R11a / WR-R10 vai WR-1 kas konfigurēts kā uztvērējs, ir pievienots kameras desmit kontaktu tālvadības terminālim, otru WR-1 kas konfigurēts kā raidītājs, var izmantot, lai fotografētu un attālināti pielāgotu kameras iestatījumus. Atjauniniet WR-1 programmaparatūru uz jaunāko versiju (versija 1.0.4 vai jaunāka).

  Izmantojot bezvadu tālvadības pulti ar WR-R10 , pārliecinieties, vai WR-R10 programmaparatūra ir atjaunināta uz jaunāko versiju (versija 3.0 vai jaunāka). Informācija par programmaparatūras atjaunināšanu ir pieejama jūsu valsts vai reģiona Nikon tīmekļa vietnē. Konsultējieties ar Nikon pilnvarotu servisa pārstāvi, atjauninot WR-R10 programmaparatūru no versijām, kas vecākas par versiju 2.0, uz 3.0 vai jaunāku versiju.

Tālvadības rokturi
MC-N10 tālvadības rokturis : kad tas ir pievienots kamerai, MC-N10 var izmantot tādiem uzdevumiem kā video ierakstīšana, fotografēšana un kameras iestatījumu pielāgošana. Tas ir aprīkots ar rozeti pievienošanai trešās puses kameru aprīkojumam. Ja kamera MC-N10 ir uzstādīta trešās puses kameras aprīkojumā, izmantojot ar ARRI saderīgu rozetes adapteri, varat saglabāt kustīgu objektu fokusā, panoramējot kameru, lai izsekotu to kustībai, vai izmantot tās ērti novietotās vadības ierīces, lai pielāgotu iestatījumus, piemēram, ekspozīciju un baltā balansu, nepieskaroties kamerai.

Akumulatoru uzlāde

Saderīgus akumulatorus var uzlādēt, izmantojot tālāk norādītās ierīces.

Akumulators Lādētājs EH‑7P uzlādes maiņstrāvas adapteris/
EH-8P maiņstrāvas adapteris
MH-25a
EN-EL15c 4 4
EN-EL15b 4 4
LV-EL15a 4

Piederumu apavu pārsega pievienošana un noņemšana

BS-1 piederumu apavu vāciņš ieslīd kurpē, kā parādīts attēlā. Lai noņemtu vāciņu, stingri turiet kameru, nospiediet vāciņu uz leju ar īkšķi un bīdiet to norādītajā virzienā.

HDMI / USB kabeļa klips

Lai novērstu nejaušu atvienošanu, pievienojiet komplektācijā iekļauto klipsi HDMI vai USB kabeļiem, kā parādīts attēlā (ņemiet vērā, ka klips var neatbilst visiem kabeļiem).

 • Attēlos parādīts USB kabelis. Novietojiet HDMI kabeļus caur otru kanālu.
 • Izmantojot kabeļa klipsi, turiet monitoru uzglabāšanas pozīcijā.

  USB kabelis

  HDMI kabelis un USB kabelis tiek izmantoti vienlaikus