Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Atmiņas karšu ievietošana

Kamera ir aprīkota ar diviem atmiņas karšu slotiem: slotu, kurā var ievietot vienu CFexpress vai XQD atmiņas karti ( q ), un otru, kurā var ievietot vienu SD atmiņas karti ( w ), kopā divām kartēm, pa vienai no katra veida.

 • Pirms atmiņas karšu ievietošanas vai izņemšanas izslēdziet kameru.
 • Turot atmiņas karti norādītajā virzienā, iebīdiet to tieši slotā, līdz tā nofiksējas vietā.

  • CFexpress un XQD atmiņas kartes :

  • SD atmiņas kartes :

 • Ja šī ir pirmā reize, kad karte tiks izmantota kamerā, formatējiet to, izmantojot [ Format memory card ] iestatīšanas izvēlnē.

Atlikušo ekspozīciju skaits

 • Uzņemšanas displejs un vadības panelis parāda fotoattēlu skaitu, ko var uzņemt ar pašreizējiem iestatījumiem.
 • Vērtības, kas pārsniedz 1000, tiek noapaļotas uz leju līdz tuvākajam simtam. Piemēram, vērtības no 8000 līdz 8099 tiek parādītas kā 8,0 k.
 • Ja nav ievietota neviena atmiņas karte, tiks parādīts indikators [–E–] .

Rakstīšanas aizsardzības slēdzis

 • SD atmiņas kartes ir aprīkotas ar rakstīšanas aizsardzības slēdzi. Pārbīdot slēdzi pozīcijā “bloķēšana”, karte tiek aizsargāta pret rakstīšanu, aizsargājot tajā esošos datus.

 • Kad ir ievietota pret rakstīšanu aizsargāta karte, uzņemšanas displejā parādās indikators “– – –” un brīdinājums [ Card ].
 • Ja mēģināt atbrīvot aizvaru, kamēr ir ievietota pret rakstīšanu aizsargāta karte, tiks parādīts brīdinājums un attēls netiks ierakstīts. Pirms mēģināt uzņemt vai dzēst attēlus, atbloķējiet atmiņas karti.

Slotu ikonas

Pašreizējā attēla atrašanās vieta tiek parādīta ar ikonu atskaņošanas displeja apakšējā kreisajā stūrī.

Atmiņas karšu izņemšana

Kad esat pārliecinājies, ka atmiņas kartes piekļuves indikators ir izslēgts, izslēdziet kameru, atveriet atmiņas kartes slota vāku un nospiediet karti, lai to izņemtu ( q ). Pēc tam karti var izņemt ar roku ( w ).

Atmiņas kartes augstas temperatūras brīdinājums

Kā norādīts uz etiķetes atmiņas kartes slota vāka iekšpusē, atmiņas kartes var sakarst, kamēr tās tiek ievietotas kamerā. Pirms sākat rīkoties ar kameru un atmiņas kartēm, pagaidiet, līdz fotografēšanas displejā nodziest atmiņas kartes brīdinājumi par augstu temperatūru (X).