Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Savienojuma izveide

Kameru var savienot ar datoru vai FTP serveri, izmantojot jebkuru no tālāk norādītajām metodēm.

Datori: savienojums, izmantojot USB

Instalējiet datorā programmatūru NX Studio , lai lejupielādētu attēlus no kamerām, kas pievienotas, izmantojot USB ( 0 Datori: savienošana, izmantojot USB ).

  • Varat arī vadīt kameru, izmantojot Camera Control Pro 2 (pieejams atsevišķi) vai bezmaksas NX Tether programmatūru.

Datori: savienojums, izmantojot bezvadu LAN

Izveidojiet savienojumu ar datoriem, izmantojot kamerā iebūvēto bezvadu LAN ( 0 Datori: savienojuma izveide, izmantojot bezvadu LAN ).

  • Savienojumu var izmantot, lai augšupielādētu attēlus ( 0 Augšupielādējot attēlus ) vai vadītu kameru attālināti no datoriem tīklā, kurā darbojas Camera Control Pro 2 (pieejams atsevišķi) vai bezmaksas NX Tether programmatūra ( 0 Camera Control ).

Datori: savienojums, izmantojot Ethernet

Izveidojiet savienojumu ar datoriem, izmantojot trešās puses USB -Ethernet adapteri, kas savienots ar kameras C tipa USB datu savienotāju ( 0 Datori: savienošana, izmantojot Ethernet ).

  • Savienojumu var izmantot, lai augšupielādētu attēlus ( 0 Augšupielādējot attēlus ) vai vadītu kameru attālināti no datoriem tīklā, kurā darbojas Camera Control Pro 2 (pieejams atsevišķi) vai bezmaksas NX Tether programmatūra ( 0 Camera Control ).

FTP serveri: savienojuma izveide, izmantojot bezvadu LAN

Izveidojiet savienojumu ar FTP serveriem, izmantojot kamerā iebūvēto bezvadu LAN ( 0 FTP serveri: savienojuma izveide, izmantojot bezvadu LAN ).

FTP serveri: savienojums, izmantojot Ethernet

Izveidojiet savienojumu ar FTP serveriem, izmantojot trešās puses USB -Ethernet adapteri, kas savienots ar kameras C tipa USB datu savienotāju ( 0 FTP serveri: savienojuma izveide, izmantojot Ethernet ).