Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Atmiņas kartes ietilpība

Nākamajā tabulā ir parādīta bufera ietilpība un aptuvenais attēlu skaits, ko var saglabāt 660 GB 1 kartē ar dažādu attēla kvalitāti ( 0 Attēla kvalitātes pielāgošana ) un izmēriem ( 0 Attēla izmēra izvēle ) ar [ FX (36 × 24) ], kas atlasīts vienumam [ Izvēlēties attēla apgabalu ], un [ SDR ], kas atlasīts vienumam [ Tone mode ]. Faktiskā ietilpība ir atkarīga no uzņemšanas apstākļiem un kartes veida.

Attēla kvalitāte Attēla izmērs Faila lielums Atlikušo ekspozīciju skaits 2 Bufera ietilpība 2, 3
NEF ( RAW ), bezzudumu saspiešana Apm. 51,6 MB 7300 kadri 81 kadrs
NEF ( RAW ), augsta efektivitāte m Apm. 32,6 MB 17 200 kadri 599 kadri
NEF ( RAW ), augsta efektivitāte Apm. 21,1 MB 24 200 kadri Vairāk nekā 1000 kadru
JPEG /HEIF, naudas sods 4 Liels Apm. 19,0 MB 20 900 kadri Vairāk nekā 1000 kadru 5
Vidēja Apm. 12,4 MB 35 900 kadri
Mazs Apm. 6,7 MB 69 900 kadri
Normāls JPEG /HEIF 4 Liels Apm. 11,8 MB 41 900 kadri Vairāk nekā 1000 kadru 5
Vidēja Apm. 7,0 MB 69 900 kadri
Mazs Apm. 3,5 MB 139 000 kadru
JPEG /HEIF pamata 4 Liels Apm. 4,0 MB 78 600 kadri Vairāk nekā 1000 kadru 5
Vidēja Apm. 2,7 MB 125 000 kadru
Mazs Apm. 1,8 MB 251 000 kadru

Skaitļi attiecas uz Nikon 660 GB MC-CF660G B tipa CFexpress atmiņas karti (no 2023. gada marta) ar NIKKOR Z 50 mm f/1.8 S objektīvu, kas piestiprināts kamerai.

Attēlu skaits, ko var saglabāt atmiņas kartē vai saglabāt atmiņas buferī, ir atkarīgs no ierakstītā sižeta.

Maksimālais ekspozīciju skaits, ko var saglabāt atmiņas buferī ar ISO 100. Dažās situācijās var samazināties, tostarp šādos gadījumos:

  • optimālas saspiešanas ([ m ]) opcija ir atlasīta opcijai [ Image quality ] attēliem, kas uzņemti JPEG formātā vai
  • [ ON ] ir atlasīts vienumam [ Auto distortion control ].

Attēlos tiek pieņemts, ka opcijai [ Image quality ] ir atlasīta izmēra prioritātes opcija (opcija, kas nav atzīmēta ar [ m ]). Optimālas saspiešanas ([ m ]) opcijas izvēle palielina faila lielumu; attiecīgi samazinās attēlu skaits un bufera ietilpība.

Nokrīt, ja [ Tone mode ] ir atlasīts [ HLG ] un [ Attēla izmērs ] ir atlasīts [ Large ].