Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Pārklājums (pievienot)

Apvienojiet divas esošās fotogrāfijas, lai izveidotu vienu attēlu, kas tiek saglabāts atsevišķi no oriģināliem.

 1. Izvēlnē i atlasiet [ Retouch ], pēc tam iezīmējiet [ Overlay (add) ] un nospiediet 2 .

 2. Izvēlieties attēlus.

  • Iezīmējiet attēlus, izmantojot kursortaustiņu.
  • Lai skatītu iezīmēto attēlu pilnekrāna režīmā, nospiediet un turiet pogu X
  • Lai atlasītu iezīmēto attēlu, nospiediet pogu W ( Q ). Atlasītie attēli ir atzīmēti ar ķeksīti ( ). Lai noņemtu čeku ( ) un noņemiet pašreizējā attēla atlasi, vēlreiz nospiediet pogu W ( Q ).
  • Nevar atlasīt attēlus ar dažādiem attēla apgabaliem.
  • Nospiediet J , lai turpinātu, kad ir atlasīts otrais attēls.

 3. Pielāgojiet līdzsvaru.

  Pārklājumu var priekšskatīt displejā. Nospiediet 1 vai 3 , lai pielāgotu līdzsvaru starp diviem attēliem. Nospiediet 1 lai padarītu pirmo attēlu redzamāku, bet otro mazāk, 3 , lai iegūtu pretēju efektu.

 4. Saglabājiet pārklājumu.

  Nospiediet J , lai saglabātu pārklājumu.

Brīdinājumi: “ Pārklājums (pievienot)

 • Priekšskatījuma krāsas un spilgtums var atšķirties no galīgā attēla.
 • Var atlasīt tikai ar šo kameru izveidotos attēlus. Attēlus, kas izveidoti ar citiem modeļiem, nevar atlasīt.
 • Pārklājums būs tāda paša izmēra kā mazākais no diviem komponentu attēliem.
 • Pārklājumam ir tāda pati fotoattēla informācija (tostarp ierakstīšanas datums, mērīšana, aizvara ātrums, diafragmas atvērums, fotografēšanas režīms, ekspozīcijas kompensācija, fokusa attālums un attēla orientācija) un baltā balansa un Picture Control vērtības kā pirmajam no diviem atlasītajiem attēliem. Tomēr informācija par autortiesībām netiek kopēta jaunajā attēlā. Komentārs tāpat netiek kopēts; tā vietā tiek pievienots kamerā pašreiz aktīvais komentārs, ja tāds ir.