Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Toņu režīms

G poga U C Fotografēšanas izvēlne

Kamera piedāvā divus toņu režīmus: [ SDR ] un [ HLG ].

Opcija Apraksts
[ SDR ] Šis režīms atbalsta normālu spilgtuma diapazonu (dinamisko diapazonu). Attēli, kas uzņemti, izvēloties šo opciju, tiek saglabāti JPEG formātā (paplašinājums “*.JPG”).
[ HLG ]

Šis režīms atbalsta HDR (augstu dinamisko diapazonu). Attēli, kas uzņemti, izvēloties šo opciju, tiek saglabāti HEIF formātā (paplašinājums “*.HIF”). Tam ir plašāks dinamiskais diapazons nekā SDR.

 • Kad šī opcija ir atlasīta, uzņemšanas displejā parādās “HLG”.
 • Optimālai krāsu atveidei, skatoties HLG attēlus, izmantojiet monitorus, datorus, operētājsistēmas, lietojumprogrammas un citu aprīkojumu, kas ir saderīgs ar HLG. Lai iegūtu papildinformāciju, apmeklējiet šo vietni:

  https://onlinemanual.nikonimglib.com/notice/hlg_setting_guide/lv/

Fotoattēlu uzņemšana HLG

 • Attēlos, kas uzņemti ar [ HLG ], kas atlasīts toņu režīmam, ir vairāk "trokšņu" (nejauši izvietotu spilgtu pikseļu, miglas un līniju veidā) nekā attēlos, kas uzņemti, izmantojot [ SDR ].
 • Zemākā pieejamā vērtība [ ISO jutības iestatījumi ] > [ Maksimālā jutība ] fotoattēlu uzņemšanas izvēlnē ir ISO 800.
 • ISO jutība no Hi 0.3 līdz Hi 2.0 nav pieejama.
 • Video faila tips timelapse video ir fiksēts uz [ H.265 10-bit (MOV) ].
 • [ Krāsu telpa ] fotoattēlu uzņemšanas izvēlnē ir fiksēta uz "BT.2100".
 • Fotografēšanas izvēlnē nav pieejami [ Active D-Lighting ], [ Vairākkārtēja ekspozīcija ] un [ HDR pārklājums ].
 • [ C30 ], [ C60 ] un [ C120 ] nevar atlasīt atbrīvošanas režīmam, un pielāgotais iestatījums d3 [ Pre-Release Capture options ] nav pieejams.

Uzmanību: HLG fotoattēli

Uz attēliem, kas uzņemti ar [ HLG ], kas atlasīts toņu režīmam, attiecas šādi ierobežojumi:

 • Attēla pārklājums nav pieejams HLG fotoattēliem. HLG fotoattēli netiks parādīti attēlu atlases dialoglodziņos dažādām attēla pārklājuma opcijām, kas pieejamas, izmantojot [ Retouch ] atskaņošanas i izvēlnē.
 • Lietotni SnapBridge var izmantot, lai lejupielādētu, bet ne, lai skatītu HLG fotoattēlus.

Kameras uzņemšanas un atskaņošanas displeji

Ja toņu režīmam ir atlasīts [ HLG ], fotografēšanas un atskaņošanas displejos kameras monitorā un skatu meklētājā var būt “troksnis” nejauši izvietotu spilgtu pikseļu, miglas vai līniju veidā, vai arī var neizdoties precīzi reproducēt spilgtas vietas un ļoti piesātinātas krāsas. Turklāt, kad fotoattēli tiek parādīti pilnrāmja kadrā, kameras monitorā vai skatu meklētājā var būt redzami pēkšņi toņu pārtraukumi, lai gan paši fotoattēli netiek ietekmēti. Precīzai toņu reproducēšanai izmantojiet monitorus, datorus, operētājsistēmas, lietojumprogrammas un citu aprīkojumu, kas ir saderīgs ar HLG.

HLG

Hibrīda Log-Gamma (HLG) tehnoloģija tika izstrādāta televīzijas apraidei un citiem augstas izšķirtspējas lietojumiem.

 • Salīdzinot ar standarta dinamisko diapazonu (SDR), tas palielina detaļu daudzumu, ko var izteikt toņu diapazona augšējā pusē, lai nodrošinātu lielāku atveides potenciālu.
 • Tas atbilst SDR detalizācijas līmenī, ko var izteikt toņu diapazona apakšējā daļā, lai nodrošinātu saderību ar displejiem, kas nav HDR.

Picture Controls

 • Fotoattēlus, kas uzņemti ar [ SDR ], kas atlasīts toņu režīmam, var apstrādāt, izmantojot fotoattēlu uzņemšanas izvēlnes vienumus [ Set Picture Control ] un [ Manage Picture Control ].
 • Fotoattēlus, kas uzņemti ar [ HLG ], kas atlasīts toņu režīmam, var apstrādāt, izmantojot fotoattēlu uzņemšanas izvēlnes vienumu [ Set Picture Control (HLG) ].

HLG fotoattēlu apskate un rediģēšana

HLG (HEIF) fotoattēlus var skatīt un rediģēt, izmantojot NX Studio datora programmatūru.

 • NX Studio var lejupielādēt bez maksas no Nikon lejupielādes centra.
 • Dažas no HLG fotoattēlu rediģēšanas iespējām ir ierobežotākas nekā fotoattēliem, kas uzņemti ar [ SDR ], kas atlasīts toņu režīmam.