Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Balss piezīmju ierakstīšana

Fotogrāfijām var pievienot balss piezīmes līdz 60 sekundēm.

 1. Izvēlieties fotogrāfiju.

  Katram attēlam var ierakstīt tikai vienu balss piezīmi; papildu balss piezīmes nevar ierakstīt attēliem, kas jau ir atzīmēti ar h ikonu. Esošā balss piezīme ir jāizdzēš, lai varētu ierakstīt citu ( 0 Balss piezīmju dzēšana ).

 2. i i atlasiet [ Ierakstīt balss piezīmi ].

  • Lai sāktu ierakstīšanu, nospiediet pogu i , iezīmējiet [ Record voice memo ] un nospiediet J .
  • Ierakstīšanas laikā kamera parāda b ikonu un atlikušā ierakstīšanas laika atpakaļskaitīšanu sekundēs.

 3. Nospiediet J

  • Ieraksts beigsies.
  • Attēli ar balss piezīmēm ir norādīti ar h ikonām.

Ieraksts nav pieejams

Balss piezīmes nevar pievienot videoklipiem vai attēla putekļu noņemšanas atsauces datiem.

Ierakstīšanas ierobežojumi

Balss piezīmes nevar ierakstīt, ja:

 • fotoattēlu/video atlasītājs ir pagriezts uz 1 vai
 • tiek veikta vairākkārtēja ekspozīcija.

Uzmanību! Balss piezīmju ierakstīšana

Skārienvadības ir atspējotas, un ierakstīšanas laikā nevar parādīt citus attēlus.

Ierakstīšanas pārtraukšana

Nospiežot aizvara atbrīvošanas pogu vai darbinot citas kameras vadības ierīces, ierakstīšana var beigties. Fotografējot ar intervāla taimeri, ierakstīšana beidzas apmēram divas sekundes pirms nākamā kadra uzņemšanas; ierakstīšana beidzas arī tad, kad kamera tiek izslēgta.

Uzglabāšanas vieta

Balss piezīmes attēliem, kas uzņemti, ja ir ievietotas divas atmiņas kartes un opcijai [ Backup ], [ RAW primārais — JPEG sekundārais ], [ JPEG primārais — JPEG sekundārais ], [ RAW primārais — sekundārais HEIF ] vai [ HEIF primārais — sekundārais HEIF ]. Sekundārā slota funkcija ] fotoattēlu uzņemšanas izvēlnē ir ierakstītas ar kopijām abās kartēs.

Balss piezīmju failu nosaukumi

Balss piezīmju failu nosaukumi ir šādi: “DSC_nnnn.WAV”. Balss piezīmei ir tāds pats faila numurs (“nnnn”) kā attēlam, ar kuru tā ir saistīta. Piemēram, balss piezīmei attēlam “DSC_0002.JPG” būtu faila nosaukums “DSC_0002.WAV”. Balss piezīmju failu nosaukumus var skatīt datorā.

 • Balss piezīmēm fotoattēliem, kas ierakstīti ar [ Adobe RGB ], kas fotoattēlu uzņemšanas izvēlnē atlasīts vienumam [ Color space ], ir nosaukumi šādā formā: “_DSCnnnn.WAV”.
 • Balss piezīmes fotogrāfijām, kas ierakstītas ar prefiksu, kas nav “ DSC ”, kas atlasīts [ Faila nosaukšana ] foto uzņemšanas izvēlnē, tiks ierakstīts ar atlasīto prefiksu “ DSC ” vietā.

Ierakstīšana, izmantojot pogas

Balss piezīmes var ierakstīt, izmantojot vadīklu, kurai ir piešķirta funkcija [ Balss atgādne ], izmantojot pielāgoto iestatījumu f3 [ Pielāgotas vadīklas (atskaņošana) ].