Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

USB barošanas piegāde

G poga U B iestatīšanas izvēlne

Izvēlieties, vai kamera saņem strāvu no ierīcēm, kas pievienotas, izmantojot USB strāvas padeves savienotāju. USB strāvas padeve ļauj izmantot kameru, vienlaikus ierobežojot akumulatora iztukšošanos.

Opcija Apraksts
[ IESL. ] Kamera saņem strāvu no pievienotajām ierīcēm, kamēr tā ir ieslēgta. Savienotās ierīces piegādās strāvu arī tad, kad kamera ir izslēgta, ja notiek Bluetooth augšupielāde vai iedegas atmiņas kartes piekļuves indikators.
[ IZSL. ] Kamera nevienā brīdī neizmanto strāvu no pievienotajām ierīcēm.
 • USB barošanas piegāde ir pieejama no:

  • datori ar iebūvētiem C tipa USB portiem (nepieciešams UC-E25 USB kabelis, pieejams atsevišķi),
  • papildu EH-7P uzlādes maiņstrāvas adapteri un
  • izvēles EH-8P maiņstrāvas adapteri (nepieciešams UC-E25 USB kabelis, pieejams atsevišķi).
 • Strāvas padeve kamerai tiks nodrošināta tikai tad, kad būs ievietots akumulators.
 • USB barošanas padeve ir pieejama, ja kabelis ir pievienots kameras USB strāvas padeves savienotājam. Kamera nesaņem strāvu no ierīcēm, kas pievienotas, izmantojot USB datu savienotāju.

 • USB barošanas padeves ikona tiek parādīta uzņemšanas displejā un vadības panelī, ja kamera tiek darbināta no ārēja avota.

Datora USB barošanas piegāde

 • Pirms izmantojat datoru, lai nodrošinātu strāvas padevi kamerai, pārbaudiet, vai dators ir aprīkots ar C tipa USB savienotāju. Izmantojiet papildu UC-E25 USB kabeli ar C tipa savienotājiem abos galos, lai savienotu kameru ar datoru.
 • Atkarībā no modeļa un izstrādājuma specifikācijām daži datori nepiegādās strāvu kameras barošanai.

“Strāvas padeve” pret “uzlāde”

Strāvas padeve kameras darbībai tiek saukta par “barošanas padevi”, savukārt termins “uzlāde” tiek lietots, ja strāva tiek nodrošināta tikai kameras akumulatora uzlādēšanai. Tālāk ir parādīti nosacījumi, kādos ārējo ierīču nodrošinātā strāva tiek izmantota, lai darbinātu kameru vai uzlādētu akumulatoru.

Opcija atlasīta opcijai [ USB barošanas padeve ] Strāvas slēdzis Izmantots ārējais barošanas avots
[ IESL. ] Ieslēgts (gaidstāves taimeris ir aktīvs) 1 Strāvas padeve
Ieslēgts (gaidstāves taimeris izslēgts) Uzlāde 2
Izslēgts Uzlāde 2
[ IZSL. ] Ieslēgts (gaidstāves taimeris ir aktīvs) 1
Ieslēgts (gaidstāves taimeris izslēgts) Uzlāde 2
Izslēgts Uzlāde 2

Ietver gadījumus, kad strāvas slēdzis ir pozīcijā “OFF”, bet notiek Bluetooth augšupielāde vai iedegas atmiņas kartes piekļuves indikators.

Kamerā ievietotie akumulatori EN-EL15c un EN-EL15b tiks uzlādēti, kad kamera ir pievienota papildu EH-7P uzlādes maiņstrāvas adapterim, EH-8P maiņstrāvas adapterim vai datoram (ņemiet vērā, ka savienojumam ar datoriem vai EH-8P ir nepieciešams UC-E25 USB kabelis, pieejams atsevišķi).