Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

Zatwierdzone karty pamięci

  • Aparatu można używać z kartami pamięci CFexpress (typ B), XQD , SD, SDHC i SDXC.
  • Obsługiwane są karty SD UHS‑I i UHS‑II.

  • Do nagrywania i odtwarzania wideo zalecane są karty CFexpress lub XQD o maksymalnej szybkości przesyłania danych co najmniej 45 MB/s (300×) lub karty SD UHS Speed Class 3 lub lepsze. Do nagrywania i odtwarzania filmów XQD duży rozmiar klatki lub szybkość. Mniejsza prędkość może spowodować przerwanie nagrywania lub odtwarzania. Zalecane są karty pamięci CFexpress typu B MC‑CF660G Nikon o pojemności 660 GB lub karty pamięci CFexpress serii ProGrade Digital COBALT, zwłaszcza po wybraniu opcji [ N‑ RAW 12-bit (NEV) ] lub [ ProRes RAW HQ 12-bit (MOV) ] dla [ Typ pliku wideo ] w menu nagrywania wideo.
  • Wybierając karty do czytników kart, upewnij się, że są one kompatybilne z urządzeniem.
  • Skontaktuj się z producentem, aby uzyskać informacje na temat funkcji, działania i ograniczeń użytkowania.