Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

d3: Opcje przechwytywania przedpremierowego

Przycisk G U A Menu ustawień osobistych

Wybierz długość serii rejestrowanej od końca bufora pamięci, gdy spust migawki jest wciśnięty do końca, oraz maksymalną długość serii rejestrowanej, gdy spust migawki jest wciśnięty do końca w trybie robienia zdjęć z dużą szybkością.

  1. Część bufora zapisana na karcie pamięci w momencie zwolnienia ([ Zdjęcie przedpremierowe ])
  2. Zdjęcia zrobione po zwolnieniu ([ Seria po zwolnieniu ])
  3. Ukończ szybką serię
Opcja Opis
[ Seria przedpremierowa ]

Jeśli wybrana jest opcja inna niż [ Brak ], aparat będzie buforował klatki, gdy spust migawki jest wciśnięty do połowy, ale tylko klatki dodane do bufora w ciągu ostatnich n sekund, gdzie n jest wartością wybraną dla [ Pre- seria zdjęć ], zostanie zapisana na karcie pamięci po naciśnięciu spustu migawki do końca („Zdjęcia przed zwolnieniem”).

  • Jeśli odstęp między naciśnięciem spustu migawki do połowy a naciśnięciem go do końca jest krótszy niż wybrany czas, zarejestrowane zostaną tylko klatki zapisane w buforze, gdy spust migawki był wciśnięty do połowy.
[ Wybuch po wydaniu ] Wybierz maksymalny czas, przez jaki aparat będzie robić zdjęcia po całkowitym naciśnięciu spustu migawki: [ 1 s ], [ 2 s ], [ 3 s ] lub [ Maks. ]. Fotografowanie może trwać do około 4 s, gdy [ Maks. ] jest zaznaczona.

Ikona Y pojawia się na ekranie fotografowania, gdy wybrano opcję inną niż [ Brak ] dla [ Zdj. seryjne ]. Gdy spust migawki jest wciśnięty do połowy, na ikonie pojawi się zielona kropka ( I ), co oznacza, że trwa buforowanie.

  • Jeśli spust migawki zostanie wciśnięty do połowy na dłużej niż około 30 sekund, na ikonie pojawi się C , a funkcja robienia zdjęć przed wyzwoleniem zostanie anulowana. Fotografowanie przed wyzwoleniem można wznowić, zdejmując palec ze spustu migawki, a następnie ponownie naciskając go do połowy.