Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

Automatyczne wyłączenie temperatury

Przycisk G U B menu ustawień

Poziom, przy którym aparat wyłączy się automatycznie wraz ze wzrostem temperatury wewnętrznej, można wybrać spośród [ Standardowy ] i [ Wysoki ].

  • Po wybraniu opcji [ Standardowy ] aparat wyświetli najpierw ikonę J , a następnie ikonę K , gdy temperatura wewnętrzna wzrośnie, a jeśli temperatura wzrośnie jeszcze bardziej, przełączy się na zegar odliczający.
  • Po wybraniu opcji [ Wysoki ] aparat będzie wyświetlał ikony J , K i M w miarę wzrostu temperatury wewnętrznej, przełączając się na zegar odliczający, jeśli temperatura jeszcze bardziej wzrośnie.
  • Kiedy licznik czasu osiągnie zero, aparat wyłączy się automatycznie i dalsze fotografowanie zostanie wstrzymane.

Uwaga: „ Wysoki

Chociaż wybranie opcji [ Wysoka ] daje więcej czasu do wyłączenia aparatu, aparat może się nagrzewać w dotyku. Zalecamy użycie statywu lub innego sprzętu, aby skrócić czas dotykania aparatu.

Przestrogi: Gdy aparat jest gorący

  • W niektórych przypadkach licznik odliczania wstecznego może zostać wyświetlony w momencie włączenia aparatu, nawet jeśli wybrano opcję [ Wysoka ].
  • Jakość obrazu może spaść, gdy aparat jest gorący.
  • Karty pamięci włożone do gorącego aparatu również mogą się nagrzewać. Przed przystąpieniem do obsługi aparatu lub kart pamięci zaczekaj, aż temperatura spadnie.