Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

macOS

Sistēmas prasības

Tālāk ir norādītas sistēmas prasības, lai pareizi parādītu toņus HDR fotoattēliem, kas ierakstīti HLG (HLG fotoattēli) Nikon digitālajās kamerās, kas atbalsta toņu režīma izvēli.

Monitors Liquid Retina XDR (ieskaitot iebūvētos MacBook Pro displejus) vai Pro Display XDR
Programmatūra NX Studio (noteikti instalējiet jaunāko versiju)

Citi monitori

HLG fotoattēlu svarīgākie elementi var šķist "izskaloti", ja tie netiek skatīti Liquid Retina XDR vai Pro Display XDR monitorā. Dažreiz to var novērst, datora sistēmas iestatījumos samazinot displeja (monitora) spilgtumu.

“HDR” un “HLG”

  • Augsts dinamiskais diapazons (HDR) ir attēlveidošanas tehnoloģija, kas atbalsta toņu diapazonu (dinamisko diapazonu), kas ir plašāks, nekā piedāvā esošās metodes. Tas paplašina vizuālās izteiksmes potenciālu, palielinot vidējo toņu un izgaismoto spilgtumu diapazonu. Tas atšķiras no vairāku ekspozīciju HDR uztveršanas — augsta dinamiskā diapazona attēlveidošanas (HDRI) tehnikas, kas apvieno vairākas fotogrāfijas, kas uzņemtas ar dažādām ekspozīcijām.
  • Hybrid log-gamma (HLG) ir HDR displeja standarts. Varat uzņemt HLG fotoattēlus, Nikon digitālajās kamerās atlasot [ HLG ] toņu režīmu.

NX studija

Lai parādītu HLG fotoattēlus, jums būs jāinstalē Nikon NX Studio programmatūra. To darot, varat skatīt un rediģēt fotoattēlus un videoklipus, kas uzņemti ar Nikon digitālajām kamerām. Lejupielādējiet jaunāko NX Studio instalētāja versiju no tālāk norādītās vietnes un izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai pabeigtu instalēšanu.

https://downloadcenter.nikonimglib.com/

Datora konfigurēšana

Displeja iestatījumos būs jāizvēlas atsauces režīms “HDR Video (P3-ST 2084)”. Plašāka informācija ir pieejama Apple vietnē.