Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Windows

Sistēmas prasības

Tālāk ir norādītas sistēmas prasības, lai pareizi parādītu toņus HDR fotoattēliem, kas ierakstīti HLG (HLG fotoattēli) Nikon digitālajās kamerās, kas atbalsta toņu režīma izvēli.

OS
 • Windows 11
 • Windows 10
  • Versija 1709 vai jaunāka versija
  • Jaunākais grafikas draiveris (WDDM)
GPU HDR10 saderīgs ar PlayReady digitālo tiesību pārvaldības (DRM) atbalstu
Monitors DisplayHDR 1000 (ieteicams)
Kabelis

HDMI 2.0a vai jaunāka versija

DisplayPort 1.4 vai jaunāka versija

Programmatūra NX Studio (noteikti instalējiet jaunāko versiju)

Monitori, kas neatbilst DisplayHDR 1000 standartam

HLG fotoattēlu svarīgākie elementi var šķist “izplūduši”, skatoties DisplayHDR/True Black 400, 500 vai 600 monitoros.

“HDR” un “HLG”

 • Augsts dinamiskais diapazons (HDR) ir attēlveidošanas tehnoloģija, kas atbalsta toņu diapazonu (dinamisko diapazonu), kas ir plašāks, nekā piedāvā esošās metodes. Tas paplašina vizuālās izteiksmes potenciālu, palielinot vidējo toņu un izgaismoto spilgtumu diapazonu. Tas atšķiras no vairāku ekspozīciju HDR uztveršanas — augsta dinamiskā diapazona attēlveidošanas (HDRI) tehnikas, kas apvieno vairākas fotogrāfijas, kas uzņemtas ar dažādām ekspozīcijām.
 • Hybrid log-gamma (HLG) ir HDR displeja standarts. Varat uzņemt HLG fotoattēlus, Nikon digitālajās kamerās atlasot [ HLG ] toņu režīmu.

NX studija

Lai parādītu HLG fotoattēlus, jums būs jāinstalē Nikon NX Studio programmatūra. To darot, varat skatīt un rediģēt fotoattēlus un videoklipus, kas uzņemti ar Nikon digitālajām kamerām. Lejupielādējiet jaunāko NX Studio instalētāja versiju no tālāk norādītās vietnes un izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai pabeigtu instalēšanu.

https://downloadcenter.nikonimglib.com/

Kodeka instalēšana

Lai skatītu HLG fotoattēlus programmā NX Studio, ir nepieciešams atbilstošais “Imaging Codec 01” kodeks. Kodeku var instalēt, izpildot norādījumus, kas tiek parādīti pirmo reizi, kad HEIF formāta (paplašinājums “.hif”) HLG fotoattēls tiek atvērts, atlasīts vai saglabāts citā formātā programmā NX Studio.

 • Pirms Imaging Codec 01 lejupielādes ir jānorāda kameras sērijas numurs.

Datora konfigurēšana

Dators ir jākonfigurē, kā aprakstīts tālāk. Plašāka informācija par tālāk norādītajiem iestatījumiem ir pieejama Microsoft vietnē.

 • Iespējojiet HDR Windows displeja iestatījumos.
 • Iespējot HDR video straumēšanu.

HLG fotoattēlu parādīšana viena kadra skatā

Izvēloties augstas vērtības HDR/SDR spilgtuma līdzsvaram, viss displejs kļūs gaišāks, padarot atšķirību starp HLG un neHLG (SDR) fotoattēlu displejiem grūti pamanīt. Skatoties HLG fotoattēlus, iesakām izvēlēties zemāko HDR/SDR spilgtuma līdzsvara iestatījumu.

Monitora iestatījumi

Atkarībā no modeļa, iespējams, būs jāpielāgo monitora iestatījumi. Papildinformāciju skatiet monitora dokumentācijā.