Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Kiti suderinami priedai

Jūsų Nikon fotoaparatui galima įsigyti įvairių priedų.

Suderinami priedai

  • Prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo šalies ar regiono.
  • Naujausią informaciją rasite mūsų svetainėje arba brošiūrose.
Maitinimo šaltiniai
  • EN-EL15c įkraunama ličio jonų baterija : EN-EL15c baterijas galima naudoti su Nikon Z6III skaitmeniniais fotoaparatais.

    • Taip pat galima naudoti EN-EL15b ir EN-EL15a baterijas. Tačiau atminkite, kad vienu įkrovimu galima nufotografuoti mažiau nuotraukų nei naudojant EN-EL15c ( 0 baterijos patvarumas ).
  • EH-8P kintamosios srovės adapteris : prijungus prie fotoaparato per USB , EH-8P galima naudoti į fotoaparatą įdėtoms baterijoms įkrauti.

    • Akumuliatorius neįkraunamas, kai fotoaparatas įjungtas.
    • EH-8P negalima naudoti EN-EL15a baterijoms įkrauti.
    • EH-8P gali būti naudojamas fotoaparatui maitinti; Norėdami tai padaryti, sąrankos meniu pasirinkite [ ON ], skirtą [ USB power supply ]. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. „ USB maitinimo tiekimas“ ( 0 USB maitinimo tiekimas ).
    • Maitinimo arba akumuliatoriaus įkrovimo jungtys naudojant EH-8P turi būti atliekamos per UC-E25 USB kabelį (su C tipo jungtimis abiejuose galuose).
  • MH-25a akumuliatoriaus įkroviklis : MH-25a gali būti naudojamas EN-EL15c akumuliatoriams įkrauti.
  • MH-34 akumuliatoriaus įkroviklis : MH-34 gali būti naudojamas EN-EL15c akumuliatoriams įkrauti. Įkraukite baterijas prijungę EH-8P kintamosios srovės adapterį.

    • Norint prisijungti prie EH-8P, reikalingas UC-E25 USB kabelis (su abiejuose galuose C tipo jungtimis).
  • EP-5B maitinimo jungtis ir EH-5d kintamosios srovės adapteris : naudokite EH-5d kintamosios srovės adapterius, kad maitintumėte fotoaparatą ilgą laiką.

  • MB-N14 maitinimo elementų paketas : akumuliatorių paketas, skirtas Nikon Z6III skaitmeniniam fotoaparatui. Prijungus jį kaip maitinimo šaltinį galima naudoti iki dviejų EN-EL15c įkraunamų ličio jonų baterijų.

    • MB-N14 turi mygtukus, ratukus ir kryptinį valdiklį, skirtą naudoti, kai fotoaparatas pasukamas, kad būtų galima fotografuoti portretine („aukšta“) orientacija.
    • Vietoj EN-EL15c galima naudoti EN-EL15b ir EN-EL15a baterijas. Tačiau atminkite, kad vienu įkrovimu galima nufotografuoti mažiau nuotraukų nei naudojant EN-EL15c ( 0 baterijos patvarumas ).
    • EH-8P kintamosios srovės adapteris gali būti naudojamas į pakuotę įdėtoms baterijoms įkrauti arba maitinti fotoaparatą, kai akumuliatorius yra prijungtas.
    • Informacija apie akumuliatoriaus bloko prijungimą ir išėmimą bei jo naudojimo ir priežiūros instrukcijos pateikiamos akumuliatoriaus pakuotės vartotojo vadove ir Informacinis žinynas .
Filtrai
  • Objektyvo apsaugai gali būti naudojami neutralių spalvų (NC) filtrai.
  • Filtrai gali sukelti dubliavimą, kai objektas įrėmintas prieš ryškią šviesą arba kai kadre yra ryškus šviesos šaltinis. Filtrus galima išimti, jei atsiranda šešėlių.
  • Matricinis matavimas gali neduoti norimų rezultatų naudojant filtrus, kurių ekspozicijos faktoriai (filtro faktoriai) yra didesni nei 1× ( Y44 , Y48 , Y52 , O56 , R60 , X0 , X1 , C‑PL, ND2S , ND4 , ND4S , ND8 , ND8S , ND400 , A2 , A12 , B2 , B8 , B12 ). Vietoje to siūlome pasirinkti [ Centrinis svertinis matavimas ]. Daugiau informacijos rasite su filtru pateiktoje dokumentacijoje.
  • Specialiųjų efektų fotografavimui skirti filtrai gali trikdyti automatinį fokusavimą arba fokusavimo indikatorių ( I ).
Nuotoliniai laidai
MC-DC2 nuotolinio valdymo laidas (ilgis 1 m / 3 pėdos 3 coliai): prijungus prie fotoaparato priedų lizdo, MC-DC2 galima naudoti užraktui atleisti nuotoliniu būdu.
USB kabeliai
  • UC-E24 USB kabelis : USB laidas su C tipo jungtimi, skirta prijungti prie fotoaparato, ir A tipo jungtimi, skirta prijungti prie USB įrenginio.
  • UC-E25 USB kabelis : USB laidas su dviem C tipo jungtimis.
Sinchronizuoti terminalo adapterius
AS‑15 sinchronizavimo terminalo adapteris : priedų lizdo adapteris, leidžiantis per sinchronizavimo terminalą prijungti studijos blykstės įrangą ir panašius įrenginius.
Aksesuarų batų užvalkalai
BS-1 priedų lizdo dangtelis : dangtelis, apsaugantis priedų lizdą, kai nėra pritvirtinta blykstės.
Kūno dangteliai
BF-N1 korpuso dangtelis : korpuso dangtelis neleidžia dulkėms patekti į fotoaparatą, kai nėra objektyvo.
Vaizdo ieškiklio okuliaro priedai

DK-29 guminis okuliaro dangtelis : guminis okuliaro dangtelis, kuris pridedamas prie fotoaparato siunčiant. Jį galima pritvirtinti prie fotoaparato vaizdo ieškiklio. DK-29 leidžia lengviau matyti vaizdą vaizdo ieškiklyje, todėl akys nepavargsta.

Pašalinti

Pakeiskite

Blykstės vienetai
  • SB-5000 , SB-910 , SB-900 , SB-800 , SB-700 , SB-600 , SB-500 , SB-400 ir SB-300 Speedlights : šiuos įrenginius galima pritvirtinti prie fotoaparato fotografuojant su blykste. Kai kurie taip pat palaiko belaidį nuotolinio valdymo pultą, skirtą fotografuoti ne su blykste su keliais blykstės įrenginiais.

  • SB-R200 belaidė nuotolinė blykstė : blykstės įrenginys, skirtas fotografuoti belaidžiu nuotoliniu būdu.
  • SU-800 belaidžio blykstės valdiklis : belaidis valdiklis, skirtas naudoti su SB-5000 , SB-910 , SB-900 , SB-800 , SB-700 , SB-600 , SB-500 ir SB-R200 blykstės įrenginiais. Blykstės blokus galima suskirstyti į iki trijų grupių nuotoliniam blykstės valdymui. Pačiame SU-800 nėra blykstės.
Montavimo adapteriai

FTZ II / FTZ tvirtinimo adapteris : adapteris, leidžiantis NIKKOR F tvirtinimo objektyvus naudoti su skaitmeniniais fotoaparatais, kurie palaiko keičiamus Z tvirtinimo objektyvus.

  • Informacijos apie tvirtinimo adapterių pritvirtinimą, nuėmimą, priežiūrą ir naudojimą rasite gaminio dokumentacijoje.

    Atnaujinkite į naujausią tvirtinimo adapterio programinės aparatinės įrangos versiją, jei to būsite paraginti prijungę adapterį. Informacija apie programinės aparatinės įrangos atnaujinimą pateikiama jūsų šalies ar regiono Nikon svetainėje.

Mikrofonai
  • ME-1 stereofoninis mikrofonas : prijunkite ME-1 prie išorinio mikrofono / linijos įvesties jungties, kad įrašytumėte stereo garsą. Naudojant išorinį mikrofoną, taip pat sumažėja įrangos triukšmo, pvz., vaizdo įrašymo metu sklindančio garso, tikimybė, kai fokusuojamas naudojant automatinį fokusavimą.
  • ME-W1 belaidis mikrofonas : belaidis Bluetooth mikrofonas. Naudokite ME-W1 įrašymui ne fotoaparate.
Nuotolinio valdymo pultai
ML-L7 nuotolinio valdymo pultas : suporuokite ML-L7 su fotoaparatu, kad galėtumėte nuotoliniu būdu fotografuoti ir įrašyti vaizdo įrašus.
Belaidžiai nuotolinio valdymo pultai
  • WR-R11b, WR-R10 ir WR-T10 belaidžiai nuotolinio valdymo pultai

    • Kai WR-R11b / WR-R10 yra prijungtas prie priedų terminalo, fotoaparatą galima valdyti nuotoliniu būdu naudojant WR-T10 belaidį nuotolinio valdymo pultą.
    • Belaidžius nuotolinio valdymo pultus WR-R11b ir WR-R10 taip pat galima naudoti radijo bangomis valdomoms blykstėms valdyti.

    Prijungdami WR-R11b / WR-R10 įsitikinkite, kad priedų lizdo ir USB bei HDMI jungčių dangtelis yra visiškai atidarytas.

  • WR-1 belaidis nuotolinio valdymo pultas : WR-1 įrenginiai naudojami su belaidžiais nuotolinio valdymo pulteliais WR-R11b/ WR-R10 arba WR-T10 arba su kitais WR-1 nuotolinio valdymo pulteliais, o WR-1 įrenginiai veikia kaip siųstuvai arba imtuvai. Kai WR-R11b / WR-R10 arba WR-1 , sukonfigūruotas kaip imtuvas, yra prijungtas prie fotoaparato priedų terminalo, antrasis WR-1 , sukonfigūruotas kaip siųstuvas, gali būti naudojamas fotografuoti ir nuotoliniu būdu reguliuoti fotoaparato nustatymus. Atnaujinkite WR‑1 programinę-aparatinę įrangą į naujausią versiją (1.0.4 arba naujesnę versiją).

    Prijungdami WR-1 įsitikinkite, kad priedų lizdo ir USB bei HDMI jungčių dangtelis yra visiškai atidarytas.

    Naudodami belaidį nuotolinio valdymo pultą su WR-R10 , įsitikinkite, kad WR-R10 programinė įranga atnaujinta iki naujausios versijos (3.0 ar naujesnės versijos). Informacija apie programinės aparatinės įrangos atnaujinimą pateikiama jūsų šalies ar regiono Nikon svetainėje. Kreipkitės į Nikon įgaliotąjį techninės priežiūros atstovą, kai atnaujinate WR-R10 programinę-aparatinę įrangą iš senesnės versijos 2.0 į 3.0 ar naujesnę versiją.

Nuotolinės rankenos
MC-N10 nuotolinė rankena : prijungtas prie fotoaparato, MC-N10 gali būti naudojamas tokioms užduotims kaip vaizdo įrašymas, fotografavimas ir fotoaparato nustatymų reguliavimas. Jame yra rozetė, skirta pritvirtinti prie trečiųjų šalių fotoaparatų įrangos. Kai MC-N10 yra pritvirtintas prie trečiosios šalies fotoaparato įrangos per su ARRI suderinamą rozetės adapterį, galite sufokusuoti judančius objektus, o fotoaparatą galite stebėti jų judėjimą, arba naudoti patogiai išdėstytus valdiklius, kad galėtumėte reguliuoti nustatymus, pvz., ekspoziciją ir baltos spalvos balansą neliesdami fotoaparato.

Baterijų įkrovimas

Suderinamas baterijas galima įkrauti naudojant toliau nurodytus įrenginius.

Baterija MH-25a akumuliatoriaus įkroviklis EH-8P kintamosios srovės adapteris
EN-EL15c 4 4
EN-EL15b 4 4
EN-EL15a 4

Priedų batų dangtelio pritvirtinimas ir nuėmimas

BS-1 priedų batų dangtelis slysta į batą, kaip parodyta. Norėdami nuimti dangtelį, tvirtai laikykite fotoaparatą, nykščiu paspauskite dangtelį žemyn ir stumkite jį nurodyta kryptimi.

HDMI / USB kabelio spaustukas

Kad išvengtumėte atsitiktinio atjungimo, pridedamą spaustuką prijunkite prie HDMI arba USB kabelių, kaip parodyta (atminkite, kad spaustukas gali tikti ne visiems laidams).

  • Iliustracijose parodytas USB laidas. Perkiškite HDMI laidus per kitą kanalą.
  • Kai naudojate kabelio spaustuką, monitorių laikykite laikymo padėtyje.

USB kabelis

HDMI laidas ir USB laidas naudojami vienu metu

ML-L7 Nuotolinio valdymo pultai

Suporavus su fotoaparatu per Bluetooth , pasirenkami ML-L7 nuotolinio valdymo pultai gali būti naudojami fotoaparatui valdyti nuotoliniu būdu fotografuojant, filmuojant ir panašiai.

  • Prieš naudojant nuotolinio valdymo pultą ML‑L7 reikia suporuoti su fotoaparatu.
  • Vienu metu fotoaparatą galima susieti tik su vienu nuotolinio valdymo pultu. Jei suporuojama iš eilės su daugiau nei vienu nuotolinio valdymo pultu, fotoaparatas reaguos tik į nuotolinio valdymo pultą, su kuriuo buvo susietas paskutinį kartą.
  • Be šio dokumento, taip pat turėsite peržiūrėti nuotolinio valdymo pulto ML-L7 dokumentus.

Įspėjimai: Nuotolinio valdymo pultelių naudojimas

  • Nuotolinio valdymo pultai negali būti naudojami, kai:
    • Tinklo meniu parinktis [ Lėktuvo režimas ] pasirinkta [ ON ],
    • [ iPhone ] yra pasirinktas [ USB ] tinklo meniu arba
    • kai fotoaparatas prijungtas prie kito įrenginio ir keičiasi duomenimis su juo per USB .
  • Fotoaparatas negali prisijungti prie nuotolinio valdymo pulto, kai yra prijungtas prie kito įrenginio per Bluetooth , Wi-Fi arba atvirkščiai .

Nuotolinio valdymo pulto ML‑L7 dalys: pavadinimai ir funkcijos

Kontrolė Funkcija
1 „-“ mygtukas Atlieka tą pačią funkciją kaip ir fotoaparato W ( Q ) mygtukas.
2 „+“ mygtukas Atlieka tą pačią funkciją kaip ir fotoaparato X mygtukas.
3 Filmo įrašymo mygtukas Paspauskite vieną kartą, kad pradėtumėte vaizdo įrašymą, ir dar kartą, kad sustabdytumėte.
4 Įjungimo mygtukas
  • Paspauskite mygtuką, kad įjungtumėte nuotolinio valdymo pultą.

    • Nuotolinio valdymo pultas automatiškai prisijungs prie fotoaparato, su kuriuo jis šiuo metu yra susietas, darant prielaidą, kad jis yra netoliese.
    • Jei laikysite nuspaustą mygtuką ilgiau nei tris sekundes, nuotolinio valdymo pultas persijungs į susiejimo režimą.
  • Paspaudus maitinimo mygtuką, kai nuotolinio valdymo pultas įjungtas, nuotolinio valdymo pultas išjungiamas, o po to išsijungia būsenos lemputė.
5 Būsenos lemputė Būsenos lemputės spalva ir veikimas rodo nuotolinio valdymo pultą ir fotografavimo būseną ( 0 Nuotolinio valdymo pulto būsenos lemputė (Z6III) ).

Kontrolė Funkcija
6 Užrakto atleidimo mygtukas

Paspauskite mygtuką, kad atleistumėte užraktą.

  • Nuotolinio valdymo pulto užrakto atleidimo mygtuko negalima nuspausti iki pusės.
  • Nuotolinio valdymo pulto užrakto atleidimo mygtuko negalima laikyti nuspausto fotografuojant serijomis.
  • Fotografavimo, kai užrakto greitis yra „Bulb“, procedūra yra tokia pati kaip ir „Laikas“.
7 Daugiafunkcis parinkiklis Atlieka tą pačią funkciją kaip ir fotoaparato kryptinis valdiklis.
8 J (pasirinkti) mygtukas Atlieka tą pačią funkciją kaip ir fotoaparato mygtukas J
9 Fn1 (1 funkcija) / Fn2 (2 funkcija) mygtukai

Atlikite tinklo meniu priskirtus vaidmenis naudodami [ Wireless remote (ML-L7) options ] > [ Assign Fn1 button ] ir [ Assign Fn2 button ].

  • Pagal numatytuosius nustatymus nuotolinio valdymo pulto mygtukas Fn1 naudojamas atkūrimui pradėti, o mygtukas Fn2 – meniu rodyti.

Nuotolinio valdymo pulto būsenos lemputė (Z6III)

Spalva Elgesys Būsena
Žalias Mirksi maždaug kartą per sekundę Ieškoma susietos kameros.
Žalias Mirksi greitai (maždaug du kartus per sekundę) Poravimas.
Žalias Mirksi maždaug kartą per tris sekundes Prijungtas prie fotoaparato.
Oranžinė Sumirksi vieną kartą Prasidėjo fotografavimas.
Oranžinė Sumirksi du kartus „Lemputės“ arba „Laiko“ fotografija baigėsi.
Raudona Sumirksi vieną kartą Pradėtas vaizdo įrašymas.
Raudona Sumirksi du kartus Vaizdo įrašas baigtas.

Fokusavimo reguliavimas iš fotoaparato

Nuotolinio valdymo pulto užrakto atleidimo mygtuko negalima nuspausti iki pusės; norėdami sufokusuoti prieš fotografuodami, iki pusės paspauskite fotoaparato užrakto atleidimo mygtuką, užfiksuokite fokusavimą ir tik tada paspauskite nuotolinio valdymo pulto užrakto atleidimo mygtuką. Jei norite, kad fokusavimas būtų užfiksuotas iki pusės paspaudus fotoaparato užrakto atleidimo mygtuką, turėsite pakoreguoti fotoaparato nustatymus, kaip aprašyta toliau.

  • Norėdami įjungti židinio užraktą, kai fokusavimo režimui pasirinktas AF-S , pasirinkite [ Focus ], skirtą pasirinktiniam nustatymui a2 [ AF-S prioriteto pasirinkimas ].
  • Norėdami įjungti židinio užraktą, kai fokusavimo režimui pasirinktas AF-C , pasirinkite [ Focus ] arba [ Focus + release ], skirtą pasirinktiniam nustatymui a1 [ AF-C prioriteto pasirinkimas ].

Budėjimo laikmatis

Norėdami iš naujo suaktyvinti fotoaparatą pasibaigus budėjimo režimo laikmačio laikui ir išjungus monitorių bei vaizdo ieškiklį, įjunkite nuotolinio valdymo pultą ir paspauskite ir palaikykite užrakto atleidimo arba filmo įrašymo mygtuką.

Prisijungiama pirmą kartą (poravimas)

Prieš naudojant nuotolinio valdymo pultą reikia susieti su fotoaparatu.

  1. Kameros tinklo meniu eikite į [ Wireless remote (ML-L7) options ], pažymėkite [ Save wireless remote controller ] ir paspauskite J .

    • Fotoaparatas persijungs į poravimo režimą.

  2. Laikykite nuspaustą nuotolinio valdymo pulto maitinimo mygtuką ilgiau nei tris sekundes.

    • Fotoaparatas ir nuotolinio valdymo pultas pradės susieti. Susiejimo metu nuotolinio valdymo pulto būsenos lemputė mirksės maždaug du kartus per sekundę.
    • Ryšys tarp fotoaparato ir nuotolinio valdymo pulto bus užmegztas, kai susiejimas bus baigtas.
    • W ir Z bus rodomi fotografavimo ekrane.

    • Jei rodomas pranešimas, kad susieti nepavyko, pakartokite susiejimo procesą nuo 1 veiksmo.

Prisijungimas prie suporuoto nuotolinio valdymo pulto

  1. Kameros tinklo meniu eikite į [ Wireless remote (ML-L7) options ] ir pasirinkite [ ON ], skirtą [ Wireless remote connection (ML-L7) ].

  2. Paspauskite nuotolinio valdymo pulto maitinimo mygtuką.

    Fotoaparatas ir nuotolinio valdymo pultas susijungs automatiškai.