Pārnēsājami lādētāji (barošanas bankas)

Pārnēsājamos lādētājus var izmantot, lai darbinātu kameru vai uzlādētu kameras akumulatoru. Nākamajā tabulā ir norādīti pārnēsājamie lādētāji, kas ir pārbaudīti un apstiprināti lietošanai, kā arī aptuvenais uzņemamo uzņēmumu skaits un aptuvenais kameras akumulatora uzlādes reižu skaits, izmantojot katru ierīci.

RažotājsModeļa numursŠāvienu skaits 1Maksas skaits 2
AnkerPowerCore III Elite 25600 87WApm. 2780 kadri (izmantojot EN-EL25a)
Apm. 2750 kadri (izmantojot EN-EL25 )
Apm. 6 reizes (izmantojot EN-EL25a)
Apm. 8 reizes (izmantojot EN-EL25 )
  1. Kameras un attēlveidošanas produktu asociācijas (CIPA) standarts. Mērīts pie 23 °C/73,4 °F (±2 °C/3,6 °F) ar NIKKOR Z DX 16–50mm f/3.5–6.3 VR objektīvu šādos testa apstākļos: viena fotogrāfija uzņemta ar noklusējuma iestatījumiem reizi 30 s. . “Katru skaits” ir to uzņēmumu skaits, ko var uzņemt, izmantojot pilnībā uzlādētu portatīvo lādētāju, lai nodrošinātu strāvas padevi kamerai ar pilnībā uzlādētu akumulatoru (EN-EL25a/ EN-EL25 ).
  2. Cik reižu kameras akumulatoru (EN-EL25a/ EN-EL25 ) var pilnībā uzlādēt, izmantojot pārnēsājamu lādētāju ar pilnu uzlādi.
  • Informāciju par lietošanu skatiet portatīvajam lādētājam pievienotajā dokumentācijā.
  • Izmantojot ierīci, lai darbinātu kameru vai uzlādētu kameras akumulatoru, izmantojiet USB kabeli ar diviem C tipa savienotājiem, kas tiek piegādāti kopā ar portatīvo lādētāju.
  • Jaunākā informācija par pārnēsājamiem lādētājiem ir pieejama ražotāju tīmekļa vietnē. Pieejamība var atšķirties atkarībā no valsts vai reģiona.