Funkcijas, kas pieejamas ar “C” programmaparatūras versiju 1.10

Jaunās funkcijas, kas pieejamas ar kameras “C” programmaparatūras versiju 1.10, ir aprakstītas tālāk.

Atbalsts jaudas tālummaiņas objektīviem

Jaunas opcijas pielāgotajiem iestatījumiem f2 “Pielāgotas vadīklas (fotografēšana)” un g2 “Pielāgotas vadīklas”: “Jaudas tālummaiņa +” un “Jauda tālummaiņa −”

[ Power zoom + ] un [ Power zoom − ] ir pievienotas lomām, kuras var piešķirt kameras vadīklām pie Custom Settings f2 [ Custom controls (uzņemšana) ] un g2 [ Custom Controls ]. Ja [ Pogai Fn1 ] piešķirat [ Power zoom + ], varat tuvināt elektroniski (elektroniskā tālummaiņa), vienlaikus nospiežot pogu Fn1 . Ja [ Poga Fn2 ] piešķirat [ Power zoom − ], varat elektroniski tālināt, vienlaikus nospiežot pogu Fn2 .

 • Šīs opcijas attiecas tikai uz jaudas tālummaiņas objektīviem.
 • Ja [ Fn1 poga ] pielāgotajā iestatījumā f2 [ Custom controls (fotografēšana) ] vai g2 [ Custom controls ] ir iestatīts uz [ Power zoom + ], [ Power zoom - ] ir atlasīts vienumam [ Fn2 button ].
 • Ja [ Fn2 poga ] pielāgotajā iestatījumā f2 [ Custom controls (fotografēšana) ] vai g2 [ Custom controls ] ir iestatīts uz [ Power zoom - ], [ Power zoom + ] ir atlasīts vienumam [ Fn1 button ].
 • Pašportreta režīmā jaudas tālummaiņas darbība, izmantojot pogas Fn1 un Fn2, ir atspējota.

Jaunas pielāgoto iestatījumu opcijas: f7 un g5 “Pogas barošanas tālummaiņas (PZ) opcijas”

[ Jaudas tālummaiņas (PZ) pogas opcijas ] ir pievienotas kā pielāgotie iestatījumi f7 un g5. Pielāgojiet jaudas tālummaiņas iestatījumus.

LietaApraksts
[ Izmantojiet X / W pogas ]Ja ir atlasīts [ Ieslēgts ], varat tuvināt elektroniski, turot nospiestu pogu X , un tālināt, turot nospiestu pogu W (elektroniskā tālummaiņa).
 • Ja kamerai ir pievienots tālvadības rokturis MC-N10 , varat arī tuvināt, izmantojot tālvadības rokturu X un W pogas, kad ir atlasīts [ Ieslēgts ].
 • Ja tālvadības pults ML-L7 ir pievienota kamerai, varat arī tuvināt, izmantojot tālvadības pults pogu + (telefoto) un - pogu (platleņķa), kad ir atlasīts [ Ieslēgts ].
[ Jaudas tālummaiņas ātrums ]Varat izvēlēties ātrumu, ar kādu objektīvs tuvina un tālina, izmantojot pogas, kurām piešķirta jaudas tālummaiņas loma, atlasot negatīvas vērtības lēnākam ātrumam vai pozitīvas vērtības lielākam ātrumam.
 • Pielāgotajā iestatījumā5 [ Jaudas tālummaiņas (PZ) pogu opcijas ] varat izmantot [ Iepriekš/pēc ierakstīšanas ] un [ Ierakstīšanas laikā ].
 • Šīs opcijas attiecas tikai uz jaudas tālummaiņas objektīviem.
 • Šī izvēlnes elementa pievienošana ir mainījusi pielāgotā iestatījuma [ Highlight display ] numuru no g5 uz g6.

Objektīva troksnis

Videomateriālā var būt dzirdams objektīva troksnis tālummaiņas laikā. Ja, izmantojot pogas, kurām piešķirta jaudas tālummaiņas loma, pamanāt objektīva troksni, ieteicams iestatīt pielāgoto iestatījumu g5 [ Jaudas tālummaiņas (PZ) pogas opcijas ] > [ Jaudas tālummaiņas ātrums ] > [ Ierakstīšanas laikā ], lai samazinātu tālummaiņas ātrumu.

Kameras darbības skaņas

Videomateriālā var būt dzirdamas darbības skaņas, kad tiek nospiestas kameras pogas, lai tuvinātu. Ja uztraucaties par darbības skaņām, izmantojot pogas elektriskajai tālummaiņai, mēs iesakām izmantot tālāk norādīto, lai tuvinātu.

 • Viedierīce ar instalētu lietotni SnapBridge (jaudiskās tālummaiņas darbība var nebūt pieejama atkarībā no lietotnes SnapBridge versijas)
 • ML-L7 tālvadības pults
 • MC-N10 tālvadības rokturis

Jauna opcija iestatīšanas izvēlnē: “Saglabāt tālummaiņas pozīciju (PZ objektīvi)”

Iestatīšanas izvēlnei ir pievienota opcija [ Saglabāt tālummaiņas pozīciju (PZ objektīvi) ]. Ja ir atlasīts [ Ieslēgts ], kamera saglabās spēkā esošo tālummaiņas pozīciju, kad kamera tiek izslēgta, un atjaunos to, kad kamera tiks ieslēgta.

 • Šī opcija attiecas tikai uz jaudas tālummaiņas objektīviem.
 • Tālummaiņas pozīcija tiek atiestatīta, ja objektīvs tiek aizstāts ar objektīvu ar citu produkta nosaukumu.

Jauns fokusa attāluma indikators uzņemšanas displejā

Fotografēšanas displejam ir pievienots fokusa attāluma indikators. Tiek rādīts tikai ar jaudas tālummaiņas objektīviem.

Jauna opcija pielāgotajam iestatījumam: g7 “Red REC frame indikators”

[ Sarkans REC rāmja indikators ] ir pievienots kā pielāgotais iestatījums g7. Ja ir atlasīts [ Ieslēgts ], video ierakstīšanas laikā ap fotografēšanas displeju parādīsies sarkana apmale. Tas palīdz novērst neatbildētus uzņēmumus, brīdinot jūs, kad notiek ierakstīšana.

Jauna iestatīšanas izvēlnes opcija: “ USB ”

Iestatīšanas izvēlnei ir pievienota opcija [ USB ]. Izmantojot šo papildinājumu, iPhone , kurā darbojas viedtālruņa lietotne NX MobileAir, tagad var importēt attēlus no kameras, kas pievienota, izmantojot USB kabeli.

 • Atlasiet [ MTP/PTP ], kad veidojat savienojumu ar datoriem vai Android ierīcēm.
 • Atlasiet [ iPhone ] tikai tad, kad savienojat ar iPhone, izmantojot trešās puses USB-C uz Lightning kabeli, lai izmantotu NX MobileAir (informāciju par saderīgajiem USB-C līdz Lightning kabeļiem skatiet NX MobileAir tiešsaistes palīdzībā).
 • Neatkarīgi no tā, vai kamera ir vai nav pievienota iPhone , atlasot [ iPhone ], tiks atspējotas tālāk norādītās funkcijas. Lai piekļūtu šīm funkcijām, izvēlieties [ MTP/PTP ].
  • izveidotās kameras tīkla funkcijas
  • iestatīšanas izvēlnes vienumu [ Wireless remote (ML-L7) options ]
  • kameras barošana vai standarta uzlāde, izmantojot USB (jūs arī nevarēsit nodrošināt kameru strāvu vai uzlādēt akumulatoru, izmantojot papildu uzlādes maiņstrāvas adapteri)
 • Lietotne NX MobileAir ir pieejama Apple App Store un Google Play .

Jauns video ierakstīšanas laika indikators

Video ierakstīšanas laikā uzņemšanas displejam ir pievienots video ierakstīšanas laika (uzņemtā materiāla garuma) indikators.

Mainīta autofokusa darbība, izmantojot [Atsaukt fokusa pozīciju]

Autofokusa darbība ir mainīta, kad pielāgotajā iestatījumā f2 [ Pielāgotas vadīklas (uzņemšana) ] vai g2 [ Pielāgotas vadīklas] ir atlasīts [Atsaukt fokusa pozīciju ]. Atsaucot reģistrēto fokusa pozīciju, fokusa režīms tagad tiks mainīts uz manuālo fokusu, kamēr tiek nospiesta objektīva poga Fn2 . Kamera nefokusēsies no jauna, ja aizvara atbrīvošanas poga tiek nospiesta līdz pusei, kamēr ir nospiesta objektīva poga Fn2 .

Atbalsts MC-N10 Remote Grip

MC-N10 Remote Grip ir pievienots saderīgiem piederumiem. Kad tas ir pievienots kamerai, MC-N10 var izmantot tādiem uzdevumiem kā video ierakstīšana, fotografēšana un kameras iestatījumu pielāgošana. Tas ir aprīkots ar rozeti pievienošanai trešās puses kameru aprīkojumam. Ja kamera MC-N10 ir uzstādīta trešās puses kameras aprīkojumā, izmantojot ar ARRI saderīgu rozetes adapteri, varat saglabāt kustīgu objektu fokusā, panoramējot kameru, lai izsekotu to kustībai, vai izmantot tās ērti novietotās vadības ierīces, lai pielāgotu iestatījumus, piemēram, ekspozīciju un baltā balansu, nepieskaroties kamerai.

Atbalsts EN-EL25a akumulatoram

Uzlādējams litija jonu akumulators EN-EL25a ir pievienots saderīgiem piederumiem. EN-EL25a darbojas tāpat kā EN-EL25 .