Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Apakš selektors

Izmantojiet apakšselektoru, lai izvēlētos fokusa punktu. Apakšselektora centru var izmantot arī, lai bloķētu ekspozīciju un fokusu.

Fokusa punkta izvēle

Apakšselektoru var izmantot, lai izvēlētos fokusa punktu, ja AF apgabala režīmam ir atlasīta cita opcija, nevis automātiskā apgabala AF ( 0 AF-area Mode ).

Ekspozīcijas bloķēšana

  • Ekspozīcijas fiksatoru var izmantot, lai pārkomponētu uzņēmumus pēc objekta mērīšanas, kas galīgajā kompozīcijā neatradīsies atlasītajā fokusa apgabalā.
  • Ekspozīcijas bloķēšana ir īpaši efektīva, izmantojot punktveida un centra svērto mērīšanu.

Fokusa bloķēšana

  • Izmantojiet fokusa fiksatoru, lai bloķētu fokusu uz pašreizējo objektu, kad fokusa režīmam ir atlasīts AF-C .
  • Izmantojot fokusa fiksatoru, izvēlieties AF apgabala režīmu, kas nav automātiskais apgabala AF.

Fokusa un ekspozīcijas bloķēšana

  1. Novietojiet objektu atlasītajā fokusa punktā un nospiediet aizvara atbrīvošanas pogu līdz pusei, lai iestatītu fokusu un ekspozīciju.

  2. Nospiediet apakšselektora centru.

    • Fokuss un ekspozīcija tiks bloķēta, turot nospiestu apakšselektora centru. Ekspozīcija nemainīsies pat tad, ja tiek mainīta kompozīcija.

    • Monitoros tiks parādīta AE-L ikona.

  3. Turot nospiestu apakšselektora centru, pārveidojiet fotoattēlu un fotografējiet.

    Nemainiet attālumu starp kameru un objektu. Ja attālums līdz objektam mainās, atlaidiet fiksatoru un vēlreiz fokusējieties jaunajā attālumā.

Fokusa bloķēšana, kad fokusa režīmam ir atlasīts AF-S

Fokuss fiksējas, kamēr aizvara atbrīvošanas poga ir nospiesta līdz pusei. Varat arī bloķēt fokusu, nospiežot apakšselektora centru.

Ekspozīcijas bloķēšana ar aizvara atbrīvošanas pogu

Ja pielāgotajam iestatījumam c1 [ Aizvara atbrīvošanas poga AE-L ] ir atlasīts [ On (pusi nospiešana) ], ekspozīcija tiks bloķēta, kamēr aizvara atbrīvošanas poga tiek nospiesta līdz pusei.

Vairāku uzņēmumu uzņemšana vienā fokusa attālumā

  • Ja bloķējāt fokusu, nospiežot apakšselektora centru, fokuss paliks fiksēts starp kadriem, ja turēsiet nospiestu apakšselektora centru.
  • Fokuss paliks fiksēts arī tad, ja starp kadriem turēsiet nospiestu aizvara atbrīvošanas pogu līdz pusei.