Programinė įranga

Su fotoaparatu galima naudoti šią Nikon programinę įrangą:

Kompiuterio programinė įranga

„Nikon“ kompiuterio programinę įrangą galite rasti „Nikon“ atsisiuntimo centre. Patikrinkite versiją ir sistemos reikalavimus ir būtinai atsisiųskite naujausią versiją.
https://downloadcenter.nikonimglib.com/

  • NX Tether : naudokite pririštam fotografavimui, kai fotoaparatas prijungtas prie kompiuterio. Ekspoziciją, baltos spalvos balansą ir kitus fotoaparato nustatymus galima reguliuoti nuotoliniu būdu, naudojant kompiuterio ekrano valdiklius.
  • NX studija * : peržiūrėkite ir redaguokite nuotraukas ir vaizdo įrašus, nufilmuotus Nikon skaitmeniniais fotoaparatais. Naudodami NX Studio programinę įrangą sureguliuokite nuotraukas, darytas Nikon unikaliais NEF/NRW (RAW) formatais arba konvertuokite į JPEG arba TIFF (RAW apdorojimas). NX Studio galima naudoti ne tik su RAW nuotraukomis, bet ir su JPEG ir TIFF nuotraukomis, nufotografuotomis Nikon skaitmeniniais fotoaparatais, atliekant tokias užduotis kaip tonų kreivių redagavimas ir ryškumo bei kontrasto didinimas.
    1. Esami vartotojai turėtų būtinai atsisiųsti naujausią versiją, nes ankstesnėse versijose gali nepavykti atsisiųsti nuotraukų iš fotoaparato.
  • Belaidžio siųstuvo paslaugų programa : Belaidžio siųstuvo paslaugų programa reikalinga, jei fotoaparatas turi būti prijungtas prie tinklo. Susiekite fotoaparatą su kompiuteriu ir atsisiųskite nuotraukas per Wi-Fi.
  • Webcam Utility : modulis, leidžiantis prijungti fotoaparatą prie kompiuterio USB kabeliu ir naudoti kamerą kaip internetinę kamerą. Kai žiniatinklio konferencijų programinėje įrangoje pasirenkate išorinę kamerą, rodoma „Webcam Utility“. Pasirinkite jį, kad galėtumėte naudoti kaip internetinę kamerą. „Nikon“ atsisiuntimo centro žiniatinklio kameros paslaugų puslapyje ieškokite suderinamų fotoaparatų, naudojimo, veikimo aplinkos ir atsargumo priemonių naudojant.

Išmaniųjų telefonų (planšetinių kompiuterių) programėlės

Išmaniųjų telefonų (planšetinių kompiuterių) programas galima įsigyti iš Apple App Store® ir Google Play . Norėdami gauti naujausios informacijos apie mūsų programas, apsilankykite Nikon svetainėje.

  • „SnapBridge“ : atsisiųskite nuotraukas ir vaizdo įrašus iš fotoaparato į išmanųjį įrenginį belaidžiu ryšiu.
  • NX MobileAir (siūlo pirkinius programėlėje)*: importuokite nuotraukas iš fotoaparato, prijungto prie išmaniojo įrenginio per USB, ir belaidžiu būdu įkelkite jas į FTP serverį.
    1. Palaikomos funkcijos ir operacinės sistemos skiriasi priklausomai nuo šalies ir regiono.