Programmatūra

Ar kameru var izmantot šādu Nikon programmatūru:

Datorprogramma

Nikon datora programmatūra ir pieejama Nikon lejupielādes centrā. Pārbaudiet versiju un sistēmas prasības un noteikti lejupielādējiet jaunāko versiju.
https://downloadcenter.nikonimglib.com/

  • NX Tether : izmantojiet piesietai fotografēšanai, kad kamera ir pievienota datoram. Ekspozīciju, baltā balansu un citus kameras iestatījumus var regulēt attālināti, izmantojot datora displeja vadīklas.
  • NX studija * : skatiet un rediģējiet fotoattēlus un videoklipus, kas uzņemti ar Nikon digitālajām kamerām. Izmantojiet NX Studio programmatūru, lai precīzi noregulētu fotoattēlus, kas uzņemti Nikon unikālajos NEF/NRW (RAW) formātos, vai pārveidotu tos JPEG vai TIFF formātā (RAW apstrāde). NX Studio var izmantot ne tikai ar RAW attēliem, bet arī ar JPEG un TIFF fotoattēliem, kas uzņemti ar Nikon digitālajām kamerām tādiem uzdevumiem kā toņu līkņu rediģēšana un spilgtuma un kontrasta uzlabošana.
    1. Esošajiem lietotājiem noteikti ir jālejupielādē jaunākā versija, jo iepriekšējās versijās, iespējams, nevarēs lejupielādēt attēlus no kameras.
  • Bezvadu raidītāja utilīta : Wireless Transmitter Utility ir nepieciešama, ja kamera jāpievieno tīklam. Savienojiet kameru pārī ar datoru un lejupielādējiet attēlus, izmantojot Wi-Fi.
  • Tīmekļa kameras utilīta : modulis, kas ļauj savienot kameru ar datoru, izmantojot USB kabeli, un izmantot kameru kā tīmekļa kameru. Kad tīmekļa konferenču programmatūrā atlasāt ārējo kameru, tiek parādīta “Webcam Utility”. Atlasiet to, lai to izmantotu kā tīmekļa kameru. Pārbaudiet Nikon lejupielādes centra Webcam Utility lapu, lai uzzinātu par saderīgām kamerām, lietošanu, darbības vidi un piesardzības pasākumiem lietošanas laikā.

Viedtālruņu (planšetdatoru) lietotnes

Viedtālruņu (planšetdatoru) lietotnes ir pieejamas Apple App Store® un Google Play . Lai iegūtu jaunāko informāciju par mūsu lietotnēm, apmeklējiet Nikon vietni.

  • SnapBridge : lejupielādējiet fotoattēlus un videoklipus no kameras viedierīcē, izmantojot bezvadu savienojumu.
  • NX MobileAir (piedāvā pirkumus lietotnē)*: importējiet attēlus no kameras, kas savienota ar viedierīci, izmantojot USB, un augšupielādējiet tos bezvadu režīmā FTP serverī.
    1. Atbalstītās funkcijas un operētājsistēmas atšķiras atkarībā no valsts un reģiona.