Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Attālo zibspuldzes ierīču vadība

Tālvadības zibspuldzes var vadīt, izmantojot optiskos signālus no papildu zibspuldzes, kas uzstādīta uz kameras piederumu pieslēgvietas un darbojas kā galvenā zibspuldze (optiskā AWL ). Informāciju par saderīgām zibspuldzēm skatiet sadaļā “ Nikon radošā apgaismojuma sistēma” ( 0 Nikon radošā apgaismojuma sistēma ). Ja attiecīgā zibspuldze ir SB-500 , iestatījumus var pielāgot no kameras (skatiet tālāk); pretējā gadījumā iestatījumi ir jāpielāgo, izmantojot zibspuldzes vadības ierīces, kā aprakstīts zibspuldzes komplektācijā iekļautajā dokumentācijā. Informāciju par zibspuldzes izvietojumu un citām tēmām skatiet zibspuldzes komplektācijā iekļautajā dokumentācijā. Iebūvēto zibspuldzi nevar izmantot kā galveno zibspuldzi.

Izmantojot SB-500

Ja papildu zibspuldze SB-500 ir uzstādīta uz kameras piederumu pieslēgvietas, fotoattēlu uzņemšanas izvēlnes sadaļā Zibspuldzes vadība tiks parādītas bezvadu zibspuldzes opcijas . Bezvadu zibspuldzes opciju izvēlnē atlasot Optical AWL , tiek iespējota grupas fotografēšana ar zibspuldzi.

  1. C : atlasiet Grupas zibspuldzes opcijas .

    Zibspuldzes vadības displejā iezīmējiet Group flash options un nospiediet 2 .

  2. C : pielāgojiet galvenās zibspuldzes iestatījumus.

    Izvēlieties zibspuldzes vadības režīmu un zibspuldzes līmeni galvenajai zibspuldzei un zibspuldzes ierīcēm katrā grupā:

    • TTL : i-TTL zibspuldzes vadība
    • q A : automātiskā diafragma (pieejama tikai ar saderīgām zibspuldzēm)
    • M : izvēlieties zibspuldzes līmeni manuāli
    • – – (izslēgts) : ierīces neuzplaiksnī, un zibspuldzes līmeni nevar regulēt

    Iestatiet galveno zibspuldzi uz 3. kanālu.

  3. f : iestatiet tālvadības zibspuldzes uz 3. kanālu.

  4. f : grupējiet attālās zibspuldzes.

    Izvēlieties grupu (A vai B) katrai tālvadības zibspuldzei. Lai gan izmantojamo tālvadības zibspuldzes skaits nav ierobežots, praktiski maksimālais skaits ir trīs katrā grupā. Ja šis skaitlis ir lielāks, tālvadības zibspuldzes izstarotā gaisma traucēs veiktspēju.

  5. C / f : veidojiet kadru.

    Komponējiet kadru un sakārtojiet zibspuldzes. Plašāku informāciju skatiet zibspuldzes komplektācijā iekļautajā dokumentācijā. Pēc vienību sakārtošanas nospiediet galvenās zibspuldzes pārbaudes pogu, lai pārbaudītu zibspuldzi un apstiprinātu, ka ierīces darbojas normāli.

  6. C / f : Uzņemiet fotoattēlu.

    Uzņemiet fotoattēlu pēc tam, kad esat pārliecinājies, ka ir iedegtas visu zibspuldzes gatavības gaismas.

Piezīme: attālināta fotografēšana ar zibspuldzi

Novietojiet sensoru logus uz tālvadības zibspuldzēm, lai uztvertu galvenās zibspuldzes gaismu (īpaša piesardzība ir nepieciešama, ja kamera nav uzstādīta uz statīva). Pārliecinieties, ka tieša gaisma vai spēcīgi atspīdumi no tālvadības zibspuldzēm neietilpst kameras objektīvā (TTL režīmā) vai tālvadības zibspuldzes fotoelementos ( q A režīms), jo tas var traucēt ekspozīciju. Lai zemas intensitātes laika zibspuldzes, ko izstaro galvenā zibspuldze, neparādītos fotogrāfijās, kas uzņemtas nelielā diapazonā, izvēlieties zemu ISO jutību vai mazu diafragmas atvērumu (lieli f skaitļi). Pēc tālvadības zibspuldzes novietošanas uzņemiet testa uzņēmumu un skatiet rezultātus kameras displejā.