У режимах, відмінних від b, корекцію експозиції можна застосовувати, щоб змінити значення експозиції, запропоноване фотокамерою, що дає змогу робити знімки світлішими або темнішими. Вибирайте значення від –5 EV (недостатня експозиція) до +5 EV (надмірна експозиція) з кроком 1/3 EV (тільки для знімків; діапазон для відео становить від –3 до +3 EV). Взагалі, додатні значення роблять об’єкт світлішим, а від’ємні — темнішим.

−1 EV

Без корекції експозиції

+1 EV

Щоб вибрати значення корекції експозиції, натисніть кнопку E та прокрутіть головний диск керування, поки не буде відображено потрібне значення.

Кнопка E

Головний диск керування

Панель керування

За значень, відмінних від ±0,0, після відпускання кнопки E на дисплеях фотокамери буде відображено піктограму E (режим відео) або піктограму E й індикатор експозиції (режим фото). Поточне значення корекції експозиції можна переглянути, натиснувши кнопку E.

Монітор

Видошукач

Звичайну експозицію можна відновити, налаштувавши корекцію експозиції на ±0. Якщо вимкнути фотокамеру, корекцію експозиції не буде скинуто.

Режим M

У режимі M корекція експозиції впливає тільки на індикатор експозиції; витримка й діафрагма не зазнають змін (проте зверніть увагу, що якщо задіяно автоматичне керування чутливістю ISO, то чутливість ISO буде автоматично регулюватися відповідно до значення корекції експозиції; 0 Автоматичне керування чутливістю ISO). Індикатор експозиції та поточне значення корекції експозиції можна відобразити, натиснувши кнопку E.

Зйомка зі спалахом

Коли використовується додатковий спалах, корекція експозиції впливає як на експозицію, так і на рівень спалаху, змінюючи яскравість як основного об’єкта, так і фону. Можна скористатися користувацьким параметром e3 (Корекц.експоз. для спалах.), щоб обмежити вплив корекції експозиції лише фоном.