Filmavimas ( b režimas)
b (automatinis) režimas taip pat gali būti naudojamas paprastam filmavimui „nukreipti ir fotografuoti“.
-
Įjunkite fotoaparatą.
Monitorius užsidegs.
-
Pasirinkite filmo režimą.
Pasukite nuotraukos/filmo parinkiklį į 1 . Atminkite, kad integruotos blykstės ir pasirenkamų blyksčių negalima naudoti, kai fotoaparatas veikia filmavimo režimu.
-
Pasirinkite b režimą.
Pasukite režimo pasirinkimo ratuką į b .
-
Pradėti įrašymą.
Norėdami pradėti įrašymą, paspauskite filmo įrašymo mygtuką. Įrašymo metu fotoaparatas parodys įrašymo indikatorių ir likusį laiką. Fotoaparatą galima bet kada iš naujo sufokusuoti įrašymo metu, ekrane bakstelėjus objektą. Garsas įrašomas per integruotą mikrofoną; įrašymo metu neuždenkite mikrofono.
-
Baigti įrašymą.
Norėdami baigti įrašymą, dar kartą paspauskite filmo įrašymo mygtuką. Kol fotoaparatas baigs įrašyti filmą į atminties kortelę, užsidegs atminties kortelės prieigos lemputė. Neišimkite atminties kortelės ir neišimkite baterijos, kol lemputė neužges ir įrašymas nebaigtas.
0 piktograma
0 rodo, kad filmų įrašyti negalima.
Filmavimo režimu nuotraukas galima daryti nepertraukiant įrašymo, iki galo nuspaudus užrakto atleidimo mygtuką. Atleidimo režimą (vieno kadro arba nepertraukiamo) galima pasirinkti prieš pradedant fotografuoti naudojant filmavimo meniu parinktį Atleidimo režimas (išsaugoti kadrą) (atminkite, kad nepaisant pasirinktos parinkties, filmuojant galima padaryti tik vieną nuotrauką kiekvienu paspaudimu. vyksta įrašymas). Kai fotografuojama, ekrane mirksi piktograma C
Fotografavimas filmo režimu
Atminkite, kad nuotraukos režimo nustatymai netaikomi nuotraukoms, darytoms filmavimo režimu, ir kad nuotraukas galima daryti net tada, kai objektas nėra sufokusuotas. Nuotraukos įrašomos aukštos kokybės JPEG formatu, šiuo metu pasirinktais filmo kadro dydžiu. Kai filmavimo meniu Release mode (išsaugoti kadrą) yra pasirinktas Continuous , kadrų sparta, kai įrašymas sustabdomas, skiriasi priklausomai nuo parinkčių, pasirinktos Frame size/frame rate . Su kiekvienu filmu galima padaryti iki 40 nuotraukų.
Fotografavimo metu
Mirgėjimas, juostelės arba iškraipymai gali būti matomi ekrane ir nuotraukose bei filmuose, nufotografuotuose naudojant fluorescencines, gyvsidabrio garų ar natrio lempas arba judančiais objektais, ypač jei fotoaparatas pasukamas horizontaliai arba objektas juda horizontaliai dideliu greičiu. per rėmą. Taip pat gali atsirasti nelygių kraštų, spalvų pakraščių, muaro ir ryškių dėmių. Kai kuriose kadro srityse gali atsirasti šviesių sritys arba juostos su mirksinčiais ženklais ir kitais nutrūkstančiais šviesos šaltiniais arba jei objektas trumpam apšviestas stroboskopu ar kitu ryškiu, trumpalaikiu šviesos šaltiniu, o triukšmas (atsitiktinai išdėstyti šviesūs pikseliai, rūkas ar linijos) ir gali atsirasti netikėtų spalvų, jei priartinsite vaizdą per objektyvą. Jei filmuojant naudojama galinga diafragma, gali atsirasti mirgėjimas.
Stenkitės nenukreipti fotoaparato į saulę ar kitus stiprius šviesos šaltinius. Nesilaikant šios atsargumo priemonės gali būti pažeista fotoaparato vidinė grandinė.
Filmų įrašymas
Įrašymas baigiasi automatiškai, kai pasiekiamas didžiausias ilgis arba nuimamas objektyvas, pasirenkamas kitas režimas arba nuotraukos/filmo parinkiklis pasukamas į C . Atminkite, kad įtaisytasis mikrofonas gali įrašyti garsus, kuriuos skleidžia fotoaparatas arba objektyvas optinio virpesių mažinimo, automatinio fokusavimo ar diafragmos keitimo metu.