Galite išspręsti visas su fotoaparatu susijusias problemas atlikdami toliau nurodytus veiksmus. Prieš kreipdamiesi į pardavėją arba Nikon įgaliotąjį techninės priežiūros atstovą, patikrinkite šį sąrašą.

Žingsnis 1

Patikrinkite dažniausiai pasitaikančias problemas, išvardytas šiuose skyriuose:

Žingsnis 2

Išjunkite fotoaparatą ir išimkite bateriją. Palaukę maždaug minutę, vėl įdėkite bateriją ir įjunkite fotoaparatą.

Jei ką tik baigėte fotografuoti, palaukite bent minutę prieš išimdami bateriją, nes fotoaparatas vis dar gali rašyti duomenis į atminties kortelę.

Žingsnis 3

Ieškokite Nikon svetainėse.

Jei reikia pagalbos informacijos ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus, apsilankykite savo šalies ar regiono svetainėje ( 0 Mokymasis visą gyvenimą ). Norėdami atsisiųsti naujausią fotoaparato programinę-aparatinę įrangą, apsilankykite:
https://downloadcenter.nikonimglib.com

Žingsnis 4

Kreipkitės į Nikon įgaliotąjį techninės priežiūros atstovą.

Numatytųjų nustatymų atkūrimas

Atsižvelgiant į esamus nustatymus, kai kurie meniu elementai ir kitos funkcijos gali būti nepasiekiamos. Norėdami pasiekti meniu elementus, kurie yra pilkos spalvos, arba funkcijas, kurios kitu atveju nepasiekiamos, pabandykite atkurti numatytuosius nustatymus naudodami sąrankos meniu elementą Atstatyti visus nustatymus 0 Atstatyti visus nustatymus ). Tačiau atminkite, kad belaidžio tinklo profiliai, autorių teisių informacija ir kiti vartotojo sukurti įrašai taip pat bus nustatyti iš naujo. Nustačius iš naujo, nustatymų atkurti negalima.