Atlikite toliau nurodytus veiksmus, kad prie fotoaparato pritvirtintumėte papildomą blykstės įrenginį ir fotografuotumėte naudodami blykstę.

 1. Pritvirtinkite įrenginį ant priedų trinkelės.

  Išsamesnės informacijos ieškokite su įrenginiu pateiktame vadove.

 2. Įjunkite fotoaparatą ir blykstės įrenginį.

  Blykstė pradės krautis; blykstės parengties indikatorius ( c ) bus rodomas, kai įkrovimas bus baigtas.

 3. Sureguliuokite blykstės nustatymus.

  Pasirinkite blykstės valdymo režimą ( 0 blykstės valdymo režimas ) ir blykstės režimą ( 0 blykstės režimų, galimų su pasirenkamais blykstės įrenginiais ).

 4. Sureguliuokite užrakto greitį ir diafragmą.

 5. Fotografuoti.

Trečiųjų šalių blykstės įrenginiai

Fotoaparato negalima naudoti su blykstės įrenginiais, kurie fotoaparato X kontaktams arba trumpojo jungimo kontaktams, esantiems priedų lizde, būtų įtampa didesnė nei 250 V. Tokių blyksčių naudojimas gali ne tik trukdyti normaliam fotoaparato veikimui, bet ir pažeisti fotoaparato ir (arba) blykstės sinchronizavimo grandines.

Naudokite tik Nikon blykstės priedus

Naudokite tik Nikon blykstes. Neigiama įtampa arba didesnė nei 250 V įtampa, taikoma priedų lizdui, gali ne tik užkirsti kelią normaliam veikimui, bet ir pažeisti fotoaparato ar blykstės sinchronizavimo grandinę.

i-TTL blykstės valdymas

Kai pasirenkamas blykstės įrenginys, palaikantis Nikon kūrybinio apšvietimo sistemą, yra pritvirtintas prie fotoaparato ir nustatytas į TTL, jis veiks i-TTL režimu, naudodamas monitoriaus išankstines blykstes fotografuojant su blykste, naudojant i-TTL subalansuotą užpildymo blykstę ir pan. i-TTL blykstės valdymas nepasiekiamas blykstėse, kurios nepalaiko Nikon kūrybinio apšvietimo sistemos.

Studio Strobe apšvietimas

Galinės užuolaidos sinchronizavimo negalima naudoti su dideliais studijos blyksniais apšvietimo įrenginiais, nes jie netinkamai sinchronizuojasi.