Jūsų Nikon fotoaparatui galima įsigyti įvairių priedų.

Maitinimo šaltiniai
 • Įkraunamas ličio jonų akumuliatorius EN-EL25a / EN-EL25 : papildomų EN-EL25a / EN-EL25 akumuliatorių galite įsigyti iš vietinių mažmenininkų ir Nikon aptarnavimo atstovų. Kadrų, kuriuos galima padaryti, skaičius (baterijos veikimo laikas) skiriasi ( 0 Baterijos patvarumas ), nes skiriasi akumuliatoriaus talpa naudojant EN-EL25a ir EN-EL25 .
 • MH-32 akumuliatoriaus įkroviklis : MH-32 gali būti naudojamas EN-EL25a / EN-EL25 akumuliatoriams įkrauti.
 • EH-73P įkrovimo kintamosios srovės adapteris : EH-73P galima naudoti EN-EL25a / EN-EL25 akumuliatoriams, įdėtiems į fotoaparatą, įkrauti (baterija kraunama tik tada, kai fotoaparatas išjungtas).
Filtrai
 • Objektyvo apsaugai gali būti naudojami neutralių spalvų (NC) filtrai.
 • Kad išvengtumėte dubliavimosi, nenaudokite filtrų, kai objektas įrėmintas prieš ryškią šviesą arba kai kadre yra ryškus šviesos šaltinis.
 • Centrinis svertinis matavimas rekomenduojamas, jei matricinis matavimas neduoda norimų rezultatų, kai naudojami filtrai, kurių ekspozicijos faktoriai (filtro faktoriai) yra didesni nei 1 × (Y44, Y48, Y52, O56, R60, X0, X1, C-PL, ND2S, ND4, ND4S, ND8, ND8S, ND400, A2, A12, B2, B8, B12). Daugiau informacijos rasite filtro vadove.
 • Specialiųjų efektų fotografavimui skirti filtrai gali trikdyti automatinį fokusavimą arba fokusavimo indikatorių ( I ).
USB kabeliai UC-E21 USB kabelis : USB laidas su Micro-B jungtimi, skirtas prijungti prie fotoaparato ir A tipo jungtimi, skirtas prijungti prie USB įrenginio.
Karšto batų adapteriai AS-15 sinchronizavimo terminalo adapteris : pritvirtinkite AS-15 ant fotoaparato batelio, kad per sinchronizavimo terminalą prijungtumėte studijos blykstės lemputes ar kitą blykstės įrangą.
Priedai batų užvalkalai BS-1 priedų lizdo dangtelis: dangtelis, apsaugantis priedų lizdą, kai nėra pritvirtinta blykstės.
Kūno dangteliai BF-N1 korpuso dangtelis : korpuso dangtelis neleidžia dulkėms patekti į fotoaparatą, kai objektyvas nėra vietoje.
Vaizdo ieškiklio okuliaro priedai

Guminis akinių dangtelis DK-30 : DK-30 vaizdas vaizdo ieškiklyje tampa lengviau matomas, todėl akys nepavargsta.

Pašalinti

Pakeiskite

Sumontuokite adapterius

FTZ tvirtinimo adapteris : adapteris, leidžiantis NIKKOR F tvirtinimo objektyvus naudoti su skaitmeniniais fotoaparatais, kurie palaiko keičiamus Z tvirtinimo objektyvus. Vaizdo kampas prilygsta objektyvo, kurio židinio nuotolis yra 35 mm formato ekvivalentas, maždaug 1,5 karto ilgesnis, kampui.

 • Informacijos apie FTZ tvirtinimo adapterių pritvirtinimą, nuėmimą, priežiūrą ir naudojimą rasite tvirtinimo adapterio vadove.
Mikrofonai
 • ME-1 stereofoninis mikrofonas : prijunkite ME-1 prie fotoaparato mikrofono lizdo, kad įrašytumėte stereo garsą ir sumažintumėte įrangos triukšmo (pvz., objektyvo skleidžiamo automatinio fokusavimo metu) tikimybę.
 • ME-W1 belaidis mikrofonas : naudokite šį belaidį „Bluetooth“ mikrofoną įrašydami ne fotoaparate.
Nuotolinio valdymo pultai

Nuotolinio valdymo pultas ML-L7 : Suporuotas su fotoaparatu ML-L7 gali būti naudojamas fotografuoti ir filmuoti nuotoliniu būdu.

 • Norėdami susieti fotoaparatą su nuotolinio valdymo pulteliu, naudokite fotoaparato sąrankos meniu parinktį Belaidžio nuotolinio valdymo pultas (ML-L7) > Išsaugoti belaidį nuotolinio valdymo pultą.
 • Vienu metu fotoaparatą galima susieti tik su vienu nuotolinio valdymo pultu. Jei suporuojama iš eilės su daugiau nei vienu nuotolinio valdymo pultu, fotoaparatas reaguos tik į nuotolinio valdymo pultą, su kuriuo buvo susietas paskutinį kartą.
 • Norėdami iš naujo įjungti fotoaparatą pasibaigus budėjimo režimo laikmačio laikui ir išsijungus monitoriui bei vaizdo ieškiklio ekranams, įjunkite nuotolinio valdymo pultą ir paspauskite ir palaikykite nuotolinio valdymo pulto užrakto atleidimo arba filmavimo mygtuką.
 • Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. nuotolinio valdymo pulto vadovą arba sąrankos meniu skyrių Belaidžio nuotolinio valdymo pulto (ML-L7) parinktys , esančios žinyno skyriaus „Meniu vadovas“ skyriuje.

Prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo šalies ar regiono. Naujausią informaciją rasite mūsų svetainėje arba brošiūrose.

Įkrovimo kintamosios srovės adapteriai

Įdėjus į fotoaparatą, EN-EL25a / EN-EL25 įkraunamos ličio jonų baterijos bus įkraunamos, kol fotoaparatas bus prijungtas prie pasirenkamo EH-73P įkrovimo kintamosios srovės adapterio. Išsikrovęs akumuliatorius bus visiškai įkrautas maždaug per 3 valandas ir 30 minučių. Atminkite, kad šalyse ar regionuose, kur reikia, įkrovimo kintamosios srovės adapteriai tiekiami su prijungtu kištuko adapteriu; kištuko adapterio forma skiriasi priklausomai nuo pardavimo šalies.

 1. Įdėkite EN-EL25a / EN-EL25 į fotoaparatą ( 0 Įdėkite bateriją ir atminties kortelę ).

 2. Įsitikinę, kad fotoaparatas išjungtas, prijunkite įkrovimo kintamosios srovės adapterį naudodami kartu su fotoaparatu pateiktą USB laidą ir prijunkite adapterį. Naudokite tik UC-E21 USB kabelį ir EH-73P įkrovimo adapterį; nenaudokite kitų įkrovimo adapterių arba trečiųjų šalių USB kintamosios srovės adapterių ar išmaniųjų telefonų įkroviklių. Kištuką arba kištuko adapterį įkiškite tiesiai į lizdą, o ne kampu, ir laikykitės tų pačių atsargumo priemonių, kai atjungiate įkrovimo kintamosios srovės adapterį.

  Įkrovimo lemputė

  Įkrovimo metu fotoaparato įkrovimo lemputė šviečia geltonai ir išsijungia, kai įkrovimas baigtas. Atminkite, kad nors fotoaparatą galima naudoti, kai jis yra prijungtas, akumuliatorius nebus įkraunamas ir fotoaparatas neims energijos iš įkrovimo kintamosios srovės adapterio, kai fotoaparatas įjungtas.

 3. Baigę įkrauti, atjunkite ir atjunkite įkrovimo kintamosios srovės adapterį.

Įkrovimo lemputė

Jei akumuliatoriaus negalima įkrauti naudojant įkrovimo kintamosios srovės adapterį, pavyzdžiui, dėl to, kad akumuliatorius nesuderinamas arba fotoaparato temperatūra yra aukštesnė, įkrovimo lemputė greitai mirksės maždaug 30 sekundžių ir tada išsijungs. Jei įkrovimo lemputė nedega ir nepastebėjote akumuliatoriaus įkrovimo, įjunkite fotoaparatą ir patikrinkite akumuliatoriaus lygį.