Su fotoaparatu galima naudoti šią Nikon programinę įrangą:

Kompiuterio programinė įranga
 • „Camera Control Pro 2 “ (galima įsigyti): valdykite fotoaparatą nuotoliniu būdu iš kompiuterio ir išsaugokite nuotraukas tiesiai į kompiuterio standųjį diską.
 • NX Tether : naudokite pririštam fotografavimui, kai fotoaparatas prijungtas prie kompiuterio. Ekspoziciją, baltos spalvos balansą ir kitus fotoaparato nustatymus galima reguliuoti nuotoliniu būdu, naudojant kompiuterio ekrano valdiklius.
 • NX Studio * : peržiūrėkite ir redaguokite nuotraukas ir vaizdo įrašus, nufilmuotus Nikon skaitmeniniais fotoaparatais. NX Studio galima naudoti norint tiksliai suderinti unikalaus Nikon NEF/NRW (RAW) formato failus ir konvertuoti juos į JPEG arba TIFF (NEF/RAW apdorojimas). Jis palaiko ne tik NEF/NRW (RAW) nuotraukas, bet ir JPEG bei TIFF nuotraukas, nufotografuotas Nikon skaitmeniniais fotoaparatais tokioms užduotims kaip tonų kreivių redagavimas ir ryškumo bei kontrasto didinimas.

   Esami vartotojai turėtų būtinai atsisiųsti naujausią versiją, nes ankstesnėse versijose gali nepavykti atsisiųsti nuotraukų iš fotoaparato arba atidaryti NEF (RAW) nuotraukų.
 • Belaidžio siųstuvo paslaugų programa : belaidžio siųstuvo paslaugų programa reikalinga, jei fotoaparatas turi būti prijungtas prie tinklo. Susiekite fotoaparatą su kompiuteriu ir atsisiųskite nuotraukas per Wi-Fi.
 • „Nikon“ kompiuterio programinę įrangą galite rasti „Nikon“ atsisiuntimo centre. Patikrinkite versiją ir sistemos reikalavimus ir būtinai atsisiųskite naujausią versiją.
  https://downloadcenter.nikonimglib.com/
Išmaniųjų telefonų (planšetinių kompiuterių) programėlės

SnapBridge : atsisiųskite nuotraukas ir filmus iš fotoaparato į išmanųjį įrenginį belaidžiu ryšiu.

 • SnapBridge app yra prieinama iš Apple App Store ir" Google Play ".
 • Apsilankykite mūsų svetainėje, kad gautumėte naujausios informacijos apie „SnapBridge“ programą.