Su fotoaparatu galima naudoti šią Nikon programinę įrangą:

Kompiuterio programinė įranga
  • „Camera Control Pro 2“ (galima įsigyti): valdykite fotoaparatą nuotoliniu būdu iš kompiuterio ir išsaugokite nuotraukas tiesiai į kompiuterio standųjį diską.
  • „ViewNX-i“ * : „ViewNX-i“ gali būti naudojamas kartu su kitomis „Nikon“ vaizdavimo programomis, o ne tik nuotraukų ir filmų, nufotografuotų Nikon skaitmeniniais fotoaparatais, peržiūros ir redagavimo įrankis, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti nuotraukas. Ji taip pat siūlo sklandžią prieigą prie internetinių paslaugų.
  • Užfiksuokite NX-D : tiksliai sureguliuokite nuotraukas, darytas Nikon unikaliais NEF/NRW (RAW) formatais, arba konvertuokite jas į JPEG arba TIFF (NEF/RAW apdorojimas). Capture NX-D galima naudoti ne tik su NEF/NRW (RAW) nuotraukomis, bet ir su JPEG ir TIFF nuotraukomis, nufotografuotomis Nikon skaitmeniniais fotoaparatais atliekant tokias užduotis kaip tonų kreivių redagavimas ir ryškumo bei kontrasto didinimas.
  • Wireless Transmitter Utility : Belaidžio siųstuvo paslaugų programa reikalinga, jei fotoaparatas turi būti prijungtas prie tinklo. Susiekite fotoaparatą su kompiuteriu ir atsisiųskite nuotraukas per Wi-Fi.
  • „Nikon“ kompiuterio programinę įrangą galite rasti „Nikon“ atsisiuntimo centre. Patikrinkite versiją ir sistemos reikalavimus ir būtinai atsisiųskite naujausią versiją.
    https://downloadcenter.nikonimglib.com/

Esami vartotojai turėtų būtinai atsisiųsti naujausią versiją, nes ankstesnės versijos gali nepalaikyti fotoaparato.

Išmaniųjų telefonų (planšetinių kompiuterių) programėlės

SnapBridge : atsisiųskite nuotraukas ir filmus iš fotoaparato į išmanųjį įrenginį belaidžiu ryšiu.

  • SnapBridge app yra prieinama iš Apple App Store ir" Google Play ".
  • Apsilankykite mūsų svetainėje, kad gautumėte naujausios informacijos apie „SnapBridge“ programą.