Paspauskite mygtuką O ( Q ), kad ištrintumėte dabartinę nuotrauką arba naudokite [ Delete ] elementą atkūrimo meniu, norėdami ištrinti kelias pasirinktas nuotraukas, visas nuotraukas, padarytas pasirinktą dieną, arba visas nuotraukas dabartiniame atkūrimo aplanke (apsaugotų nuotraukų negalima ištrintas). Būkite atsargūs trindami nuotraukas, nes ištrintų nuotraukų atkurti nepavyks.

Atkūrimo metu

Norėdami ištrinti esamą nuotrauką, paspauskite mygtuką O ( Q ).

 1. Paspauskite O ( Q ) mygtuką.

  Bus parodytas patvirtinimo dialogo langas.

 2. Dar kartą paspauskite mygtuką O ( Q ).

  Norėdami ištrinti nuotrauką, dar kartą paspauskite mygtuką O ( Q ). Norėdami išeiti neištrindami nuotraukos, paspauskite K .

Kalendoriaus atkūrimas

Kalendoriaus atkūrimo metu galite ištrinti visas nuotraukas, darytas pasirinktą dieną, pažymėdami datą datų sąraše ir paspausdami mygtuką O ( Q ).

Kopijų trynimas

Jei atkūrimo ekrane pasirinkta nuotrauka, kai paspaudžiamas mygtukas O ( Q ), buvo įrašytas įdėjus dvi atminties korteles ir [ Atsarginė kopija ] arba [ RAW Slot 1 - JPEG Slot 2 ] pasirinkta [ Vaidmuo, kurį atlieka kortelė 2 lizde ], būsite paraginti pasirinkti, ar ištrinti abi kopijas, ar tik kopiją, esančią esamame lizde esančioje kortelėje ( Kopijų trynimas ).

Atkūrimo meniu

Atkūrimo meniu elemente [ Delete ] yra šios parinktys. Atminkite, kad atsižvelgiant į vaizdų skaičių, gali prireikti šiek tiek laiko ištrinti.

Parinktis

apibūdinimas

Q

[ Pasirinkta ]

Ištrinti pasirinktas nuotraukas.

i

[ Pasirinkite datą ]

Ištrinti visas nuotraukas, padarytas pasirinktą dieną ( Pasirinkite datą ).

R

[ Visi ]

Ištrinkite visas nuotraukas iš šiuo metu pasirinkto atkurti aplanko. Jei įdėtos dvi kortelės, galite pasirinkti kortelę, iš kurios nuotraukos bus ištrintos.

Pasirinkta

 1. Pasirinkite paveikslėlius.

  • Naudodamiesi kryptiniu valdikliu pažymėkite nuotrauką ir paspauskite W ( Y ) mygtuką, kad pasirinktumėte arba panaikintumėte pasirinkimą. Pasirinktos nuotraukos pažymėtos O piktograma (norėdami peržiūrėti paryškintą vaizdą visame ekrane, paspauskite ir palaikykite mygtuką X / T ).

  • Pakartokite, jei norite pasirinkti papildomų nuotraukų.

 2. Paspauskite J , kad užbaigtumėte operaciją.

  Bus rodomas patvirtinimo dialogas; pažymėkite [ Taip ] ir paspauskite J

Pasirinkite Data

 1. Pasirinkite datas.

  Pažymėkite datą ir paspauskite 2 , kad pasirinktumėte visas nuotraukas, darytas pažymėtą dieną. Pasirinktos datos pažymėtos M piktograma. Pakartokite, jei norite, kad pasirinktumėte papildomas datas; norėdami panaikinti datos pasirinkimą, pažymėkite ją ir paspauskite 2 .

 2. Ištrinkite nuotraukas, padarytas pasirinktomis dienomis.

  Paspauskite J Bus rodomas patvirtinimo dialogas; pažymėkite [ Taip ] ir paspauskite J

Visi

 1. Pasirinkite lizdą.

  Paspauskite 1 arba 3 , kad paryškintumėte lizdą, kuriame yra atminties kortelė, iš kurios bus ištrintos nuotraukos, ir paspauskite J .

 2. Ištrinkite paveikslėlius.
  • Pažymėkite [ Yes ] ir paspauskite J , kad ištrintumėte visas nuotraukas iš aplanko, šiuo metu pasirinkto [ Playback folder ] atkūrimo meniu.

  • Atminkite, kad atsižvelgiant į vaizdų skaičių, gali prireikti šiek tiek laiko ištrinti.