WT-7

Pritvirtinus prie fotoaparato pasirenkamą WT-7 belaidį siųstuvą galima naudoti norint prisijungti prie kompiuterių, ftp serverių ar kitų įrenginių per Ethernet arba belaidžius tinklus.

Prieš naudodami WT-7

Prieš naudodami WT-7 įsitikinkite, kad fotoaparato ir WT-7 programinė įranga atnaujinta į naujausias versijas. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite savo regiono Nikon svetainėje.

Ką WT-7 gali padaryti už jus

Naudodami WT-7 galite:

Įkelkite esamas nuotraukas ir filmus į ftp serverį arba kompiuterį

Galite ne tik kopijuoti paveikslėlius į kompiuterius (vaizdų perdavimo režimas), bet ir įkelti jas į ftp serverius (ftp įkėlimo režimas). Nuotraukas galima įkelti tada, kai jos darytos.

Valdykite fotoaparatą ir fotografuokite nuotoliniu būdu iš kompiuterio

Įdiegus „Camera Control Pro 2“ (galima įsigyti atskirai) tinklo kompiuteryje, galėsite visiškai valdyti fotoaparato nustatymus ir fotografuoti nuotoliniu būdu bei įrašyti jas tiesiai į kompiuterio standųjį diską (kameros valdymo režimas).

Valdykite fotoaparatą ir fotografuokite nuotoliniu būdu iš interneto naršyklės

Naudodami žiniatinklio naršyklę galite valdyti fotoaparatą iš tinklo kompiuterių ir išmaniųjų įrenginių, kad galėtumėte valdyti nuotoliniu būdu, kuriam nereikia specialios programos ar kompiuterio programinės įrangos (http serverio režimas).

Prijungimas naudojant WT-7

Prijunkite WT-7 naudodami kartu su fotoaparatu pateiktą USB laidą.

Įjunkite siųstuvą ir fotoaparato sąrankos meniu pasirinkite [ Belaidis siųstuvas (WT-7) ] > [ Belaidis siųstuvas ] > [ Naudoti ].

WT-7 meniu elementai

Visus WT-7 meniu elementus galite rasti sąrankos meniu skiltyje [ Belaidis siųstuvas (WT-7) ]. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. vadovą, pateiktą su WT-7.

Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. vadovą, pateiktą kartu su WT-7.