Galimos parinktys priklauso nuo režimo pasirinkimo ratuku.

Parinktis

apibūdinimas

Galima įsigyti

I

[ Užpildymo blykstė ] (priekinės užuolaidos sinchronizavimas)

Šis režimas rekomenduojamas daugeliu atvejų. Rūšyse P ir A, užrakto greitis automatiškai bus nustatytas reikšmes nuo 1/200 s (arba 1/8000 s su Auto FP sinchronizavimas dideliu greičiu) ir 1/60 s.

b , P , S , A , M , EFCT (išskyrus j ir m )

J

[ Raudonų akių efekto mažinimas ] (raudonų akių efekto mažinimas)

Naudokite portretams. Blykstė suveikia prieš fotografuojant, sumažindama „raudonų akių efektą“ (reikalingas blykstės su raudonų akių efekto mažinimo funkcija). Nerekomenduojama fotografuojant judančius objektus arba kitose situacijose, kai reikalingas greitas užrakto atsakas. Nejudinkite fotoaparato fotografuodami.

b , P , S , A , M, EFCT (išskyrus j ir m )

L

[ Lėtas sinchronizavimas ] (lėtas sinchronizavimas)

Kaip ir [ Užpildoma blykstė ], išskyrus tai, kad užrakto greitis sulėtėja automatiškai, kad būtų užfiksuotas foninis apšvietimas naktį arba esant silpnam apšvietimui. Naudokite, kai norite užfiksuoti ir objektą, ir foną. Rekomenduojama naudoti trikojį, kad išvengtumėte susiliejimo dėl fotoaparato sujudėjimo.

P , A

K

[ Lėtas sinchronizavimas + raudonų akių efektas ] (raudonų akių efekto mažinimas su lėtu sinchronizavimu)

Kaip ir [ Raudonų akių efekto mažinimas ], išskyrus tai, kad užrakto greitis sulėtėja automatiškai, kad būtų užfiksuotas foninis apšvietimas naktį arba esant silpnam apšvietimui. Naudokite, kai į portretus norite įtraukti foninį apšvietimą. Rekomenduojama naudoti trikojį, kad išvengtumėte susiliejimo dėl fotoaparato sujudėjimo.

P , A

M

[ Galinės užuolaidos sinchronizavimas ] (galinės užuolaidos sinchronizavimas)

Blykstė suveikia prieš pat uždarant užraktą, sukurdama šviesos srauto efektą už judančių šviesos šaltinių. Rekomenduojama naudoti trikojį, kad išvengtumėte susiliejimo dėl fotoaparato sujudėjimo. Pasirinkus P arba A po šios parinkties, blykstės režimas nustatomas į lėtą sinchronizavimą.

P , S , A , M

s

[ Blykstė išjungta ]

Blykstė nesuveikia.

b , P , S , A , M, EFCT

Studio Strobe apšvietimas

Galinės užuolaidos sinchronizavimo negalima naudoti su studijinėmis blykstės sistemomis, nes nepavyksta pasiekti tinkamo sinchronizavimo.

Blykstės režimo pasirinkimas

Laikykite nuspaudę mygtuką N ( Y ) ir pasukite pagrindinį komandų ratuką.

  • Pasirinkta parinktis rodoma monitoriuje.