Su fotoaparatu galima naudoti šią Nikon programinę įrangą:

Kompiuterio programinė įranga
  • „Camera Control Pro 2“ (galima įsigyti): valdykite fotoaparatą nuotoliniu būdu iš kompiuterio ir išsaugokite nuotraukas tiesiai į kompiuterio standųjį diską. Jei „Camera Control Pro 2“ kaip paskirties vieta pasirinkta [ PC c ), jei „Camera Control Pro 2“ paleista, kai fotoaparatas prijungtas prie kompiuterio.

  • „ViewNX-i“ * : „ViewNX-i“ gali būti naudojamas kartu su kitomis „Nikon“ vaizdavimo programomis, o ne tik nuotraukų ir filmų, nufotografuotų Nikon skaitmeniniais fotoaparatais, peržiūros ir redagavimo įrankis, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti nuotraukas. Ji taip pat siūlo sklandžią prieigą prie internetinių paslaugų.

    • Esami vartotojai turėtų būtinai atsisiųsti naujausią versiją, nes ankstesnės versijos gali nepalaikyti fotoaparato.

  • Užfiksuokite NX-D : Tiksliai sureguliuokite nuotraukas, darytas Nikon unikaliais NEF/NRW (RAW) formatais arba konvertuokite į JPEG arba TIFF (NEF/RAW apdorojimas). Capture NX-D galima naudoti ne tik su NEF/NRW (RAW) nuotraukomis, bet ir su JPEG ir TIFF nuotraukomis, nufotografuotomis Nikon skaitmeniniais fotoaparatais atliekant tokias užduotis kaip tonų kreivių redagavimas ir ryškumo bei kontrasto didinimas.

  • Belaidžio siųstuvo programa : Belaidžio siųstuvo paslaugų programa reikalinga, jei fotoaparatas turi būti prijungtas prie tinklo. Susiekite fotoaparatą su kompiuteriu ir atsisiųskite nuotraukas per Wi-Fi.

„Nikon“ kompiuterio programinę įrangą galite rasti „Nikon“ atsisiuntimo centre. Patikrinkite versiją ir sistemos reikalavimus ir būtinai atsisiųskite naujausią versiją.
https://downloadcenter.nikonimglib.com/

Išmaniųjų telefonų (planšetinių kompiuterių) programos

SnapBridge : įkelkite nuotraukas ir filmus iš fotoaparato į išmanųjį įrenginį belaidžiu ryšiu.

  • „SnapBridge“ programą galima atsisiųsti iš „Apple App Store®“ arba „Google Play TM“ .

  • Apsilankykite „Nikon“ svetainėje, kad gautumėte naujausios informacijos apie „SnapBridge“ programą.