Su fotoaparatu galima naudoti šią Nikon programinę įrangą:

Kompiuterio programinė įranga
  • Camera Control Pro 2 (galima įsigyti): valdykite fotoaparatą nuotoliniu būdu iš kompiuterio ir išsaugokite nuotraukas tiesiai į kompiuterio standųjį diską. Jei „ Camera Control Pro 2 kaip paskirties vieta pasirinkta [ PC ], fotoaparato valdymo skydelyje bus rodomas kompiuterio ryšio indikatorius ( c ), jei Camera Control Pro 2 paleista, kai fotoaparatas prijungtas prie kompiuterio.

  • NX Tether : naudokite pririštam fotografavimui, kai fotoaparatas prijungtas prie kompiuterio. Ekspoziciją, baltos spalvos balansą ir kitus fotoaparato nustatymus galima reguliuoti nuotoliniu būdu, naudojant kompiuterio ekrano valdiklius.

  • NX Studio * : peržiūrėkite ir redaguokite nuotraukas ir vaizdo įrašus, nufilmuotus Nikon skaitmeniniais fotoaparatais. „NX Studio“ galima naudoti norint tiksliai suderinti failus unikaliame Nikon “ NEF /NRW ( RAW ) formatu ir konvertuoti juos į JPEG arba TIFF ( NEF / RAW apdorojimas). Jis palaiko ne tik NEF / NRW ( RAW ) nuotraukas, bet ir JPEG bei TIFF nuotraukas, nufotografuotas Nikon skaitmeniniais fotoaparatais, skirtas tokioms užduotims kaip tonų kreivių redagavimas ir ryškumo bei kontrasto didinimas.

    • Esami vartotojai turėtų būtinai atsisiųsti naujausią versiją, nes ankstesnėse versijose gali nepavykti atsisiųsti nuotraukų iš fotoaparato arba atidaryti NEF ( RAW ) nuotraukų.

  • Wireless Transmitter Utility : Wireless Transmitter Utility reikalinga, jei fotoaparatas turi būti prijungtas prie tinklo. Susiekite fotoaparatą su kompiuteriu ir atsisiųskite nuotraukas per Wi-Fi .

Nikon kompiuterio programinę įrangą galite įsigyti Nikon atsisiuntimo centre. Patikrinkite versiją ir sistemos reikalavimus ir būtinai atsisiųskite naujausią versiją.
https://downloadcenter.nikonimglib.com/

Išmaniųjų telefonų (planšetinių kompiuterių) programos

SnapBridge : įkelkite nuotraukas ir filmus iš fotoaparato į išmanųjį įrenginį belaidžiu ryšiu.

  • SnapBridge programą galima atsisiųsti iš Apple App Store “ arba „Google Play TM“ .

  • Apsilankykite Nikon svetainėje, kad gautumėte naujausios informacijos apie SnapBridge programą.