Pranešimai

 • Jokios su šiuo gaminiu pateiktų vadovų dalys negali būti atgaminamos, persiunčiamos, perrašomos, saugomos paieškos sistemoje ar bet kokia forma išverstos į bet kurią kalbą bet kokiomis priemonėmis be išankstinio rašytinio „Nikon“ sutikimo.

 • „Nikon“ pasilieka teisę bet kuriuo metu ir be išankstinio įspėjimo pakeisti šiuose vadovuose aprašytos aparatinės ir programinės įrangos išvaizdą ir specifikacijas.

 • „Nikon“ nebus atsakinga už jokią žalą, atsiradusią dėl šio produkto naudojimo.

 • Nors buvo dedamos visos pastangos, kad šiose instrukcijose pateikiama informacija būtų tiksli ir išsami, mes būtume dėkingi, jei atkreiptumėte į jūsų vietovės „Nikon“ atstovą (adresas pateikiamas atskirai) klaidas ar trūkumus.

Pranešimas apie kopijavimo ar dauginimo draudimą

Atkreipkite dėmesį, kad už tai, kad jūs turite medžiagą, kuri skaitmeniniu būdu nukopijuota ar atgaminta naudojant skaitytuvą, skaitmeninę kamerą ar kitą įrenginį, gali būti baudžiama pagal įstatymą.

 • Daiktus, kuriuos įstatymai draudžia kopijuoti ar atgaminti

  Nekopijuokite ir neatkurkite popierinių pinigų, monetų, vertybinių popierių, vyriausybės obligacijų ar vietos valdžios obligacijų, net jei tokios kopijos ar kopijos yra pažymėtos „Pavyzdžiu“.

  Draudžiama kopijuoti ar atgaminti popierinius pinigus, monetas ar vertybinius popierius, kurie yra apyvartoje užsienio šalyje.

  Jei negaunamas išankstinis vyriausybės leidimas, draudžiama kopijuoti ar dauginti nenaudojamus pašto ženklus ar vyriausybės išduotas pašto korteles.

  Draudžiama kopijuoti ar dauginti vyriausybės išduotus antspaudus ir patvirtintus įstatymų nustatytus dokumentus.

 • Įspėjimai dėl tam tikrų kopijų ir reprodukcijų

  Vyriausybė paskelbė perspėjimus dėl privačių bendrovių išleistų vertybinių popierių (akcijų, vekselių, čekių, dovanų kuponų ir kt.), Priemiestinių bilietų ar kuponų bilietų kopijų ar kopijų, išskyrus atvejus, kai verslui reikia pateikti mažiausiai būtinų kopijų įmonės. Taip pat nekopijuokite ir neatkurkite vyriausybės išduotų pasų, valstybinių agentūrų ir privačių grupių išduotų licencijų, asmens tapatybės kortelių ir bilietų, pavyzdžiui, leidimų ir maitinimo kuponų.

 • Laikytis autorių teisių pranešimų

  Pagal autorių teisių įstatymą, fotoaparatu padarytų autorių teisių saugomų kūrinių nuotraukų ar įrašų negalima naudoti be autorių teisių savininko leidimo. Išimtys taikomos asmeniniam naudojimui, tačiau atkreipkite dėmesį, kad net asmeninis naudojimas gali būti ribojamas fotografijų ar eksponatų ar gyvų pasirodymų įrašų atveju.

Naudokite tik „Nikon“ prekės ženklo elektroninius priedus

„Nikon“ fotoaparatai sukurti pagal aukščiausius standartus ir apima sudėtingas elektronines schemas. Tik „Nikon“ prekės ženklo elektroniniai priedai (įskaitant objektyvus, įkroviklius, baterijas, kintamosios srovės adapterius ir blykstės priedus), kuriuos „Nikon“ sertifikavo specialiai naudoti su šiuo „Nikon“ skaitmeniniu fotoaparatu, yra sukonstruoti ir įrodyta, kad jie veikia laikydamiesi šios elektroninės grandinės eksploatavimo ir saugos reikalavimų.

Naudojant ne „Nikon“ elektroninius priedus, fotoaparatas gali būti sugadintas ir gali būti panaikinta „Nikon“ garantija. Naudojant trečiųjų šalių įkraunamus ličio jonų akumuliatorius, neturinčius dešinėje pavaizduoto „Nikon“ holografinio antspaudo, fotoaparatas gali trukdyti normaliai veikti arba baterijos gali perkaisti, užsidegti, plyšti ar nutekėti.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Nikon“ prekės ženklo priedus, kreipkitės į vietinį įgaliotąjį „Nikon“ pardavėją.

Prieš darant svarbias nuotraukas

Prieš fotografuodami svarbiomis progomis (pavyzdžiui, vestuvių metu ar prieš imdamiesi fotoaparato į kelionę), atlikite bandomąjį kadrą, kad įsitikintumėte, jog fotoaparatas veikia normaliai. „Nikon“ nebus atsakinga už žalą ar prarastą pelną, kurį gali sukelti netinkamas gaminio veikimas.

Mokymasis visą gyvenimą

Vykdant „Nikon“ visą gyvenimą trunkančio mokymosi įsipareigojimą palaikyti nuolatinį produktų palaikymą ir švietimą, nuolat atnaujinamą informaciją internete galima rasti šiose svetainėse:

Apsilankykite šiose svetainėse, kad gautumėte naujausią informaciją apie produktą, patarimus, atsakymus į dažnai užduodamus klausimus (DUK) ir bendruosius patarimus skaitmeninio vaizdo ir fotografijos klausimais. Papildomos informacijos gali gauti „Nikon“ atstovas jūsų vietovėje. Kontaktinę informaciją žr. Šiuo URL: https://imaging.nikon.com/