عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

Türkçe

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Z 7II / Z 6II Viitejuhend

 Naaske Nikoni veebidokumentatsiooni indeksisse

Otsige teisi tootejuhendeid
 Allalaadimiskeskus

Märksõna otsing

 Sisestage märksõnad, mitte laused.

Sisukord

Sellel kaameral on uuendatud püsivara koos lisatud funktsioonidega. Lisateavet leiate Püsivaravärskenduste kaudu tehtud muudatused .

Kaameraga tutvumine

Esimesed sammud

Põhifotograafia ja taasesitus

Põhiseaded

Juhtimisnupud

i menüü

Taasesitus

Menüüjuhend

Traadita ühenduse loomine arvutite või nutiseadmetega

Kaabliga ühendused arvutite ja HDMI-seadmetega

Kaamera välguga pildistamine

Kaugvälgu pildistamine

Tõrkeotsing

Tehnilised märkused

Komplekti objektiivi kasutusjuhendid

Püsivaravärskenduste kaudu tehtud muudatused

© Nikon Corporation