Su fotoaparatu galima naudoti šią „Nikon“ programinę įrangą:

Kompiuterio programinė įranga

„Nikon“ kompiuterio programinę įrangą galite rasti „Nikon“ atsisiuntimo centre. Patikrinkite versiją ir sistemos reikalavimus ir būtinai atsisiųskite naujausią versiją.

https://downloadcenter.nikonimglib.com/

 • „Camera Control Pro 2 “ (galima įsigyti): valdykite fotoaparatą nuotoliniu būdu iš kompiuterio ir išsaugokite nuotraukas tiesiai į kompiuterio standųjį diską.

 • NX Tether : naudokite pririštam fotografavimui, kai fotoaparatas prijungtas prie kompiuterio. Ekspoziciją, baltos spalvos balansą ir kitus fotoaparato nustatymus galima reguliuoti nuotoliniu būdu, naudojant kompiuterio ekrano valdiklius.

 • NX studija * : peržiūrėkite ir redaguokite nuotraukas ir vaizdo įrašus, nufilmuotus Nikon skaitmeniniais fotoaparatais. NX Studio galima naudoti norint tiksliai suderinti unikalaus Nikon NEF/NRW (RAW) formato failus ir konvertuoti juos į JPEG arba TIFF (NEF/RAW apdorojimas). Jis palaiko ne tik NEF/NRW (RAW) nuotraukas, bet ir JPEG bei TIFF nuotraukas, nufotografuotas Nikon skaitmeniniais fotoaparatais tokioms užduotims kaip tonų kreivių redagavimas ir ryškumo bei kontrasto didinimas.

  • Esami vartotojai turėtų būtinai atsisiųsti naujausią versiją, nes ankstesnėse versijose gali nepavykti atsisiųsti nuotraukų iš fotoaparato arba atidaryti NEF (RAW) nuotraukų.

 • Belaidžio siųstuvo paslaugų programa : belaidžio siųstuvo paslaugų programa reikalinga, jei fotoaparatas turi būti prijungtas prie tinklo. Susiekite fotoaparatą su kompiuteriu ir atsisiųskite nuotraukas per „Wi-Fi“.

 • Webcam Utility : Webcam Utility leidžia naudoti fotoaparatą kaip interneto kamerą, kai ji prijungta prie kompiuterio per USB. Kamera bus rodoma kaip „Webcam Utility“ žiniatinklio konferencijų programose. Pasirinkus „Webcam Utility“, fotoaparatas paverčiamas interneto kamera. Informacijos apie suderinamus fotoaparatus, sistemos reikalavimus ir žiniatinklio kameros paslaugų programos naudojimą bei atsargumo priemones, kurių reikia laikytis naudojant, ieškokite „Nikon“ atsisiuntimo centro „Webcam Utility“ puslapyje.

Išmaniųjų telefonų (planšetinių kompiuterių) programos

Išmaniųjų telefonų (planšetinių kompiuterių) programas galima įsigyti iš Apple App Store® ir Google Play™. Norėdami gauti naujausios informacijos apie mūsų programas, apsilankykite Nikon svetainėje.

 • SnapBridge : atsisiųskite nuotraukas ir vaizdo įrašus iš fotoaparato į išmanųjį įrenginį belaidžiu ryšiu.

 • NX MobileAir (siūlo pirkinius programėlėje): importuokite nuotraukas iš fotoaparato, prijungto prie išmaniojo įrenginio per USB ir belaidžiu būdu įkelkite į FTP serverį.

  • Palaikomos funkcijos ir operacinės sistemos skiriasi priklausomai nuo šalies ir regiono.