عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

Türkçe

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Z 7II / Z 6II Informacinis žinynas

 Grįžti į Nikon internetinių dokumentų sąrašą

Ieškokite kitų produktų vadovų
 Atsisiuntimo centras

Reikšminių žodžių paieška

 Įveskite raktinius žodžius, o ne sakinius.

Turinys

Šiame fotoaparate yra atnaujinta programinė įranga ir papildomos funkcijos. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. Pakeitimai, padaryti naudojant programinės įrangos naujinimus .

Pažintis su kamera

Pirmieji žingsniai

Pagrindinė fotografija ir atkūrimas

Pagrindiniai nustatymai

Fotografavimo valdikliai

i meniu

Atkūrimas

Meniu vadovas

Belaidžio ryšio su kompiuteriais ar išmaniaisiais įrenginiais nustatymas

Laidinės jungtys su kompiuteriais ir HDMI įrenginiais

Fotografavimas fotoaparate

Nuotolinė blykstės fotografija

Problemų sprendimas

Techninės pastabos

Objektyvo rinkinio vadovai

Pakeitimai, padaryti naudojant programinės įrangos naujinimus

© Nikon Corporation