عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

Türkçe

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Z 7II / Z 6II Atsauces vadlīnijas

 Atgriezties pie Nikon tiešsaistes dokumentācijas indeksa

Meklējiet citas produktu rokasgrāmatas
 Lejupielādes centrs

Meklēšana pēc atslēgas vārda

 Ievadiet atslēgvārdus, nevis teikumus.

Satura rādītājs

Šai kamerai ir atjaunināta programmaparatūra ar pievienotām funkcijām. Papildinformāciju skatiet sadaļā Izmaiņas, kas veiktas, izmantojot programmaparatūras atjauninājumus .

Iepazīšanās ar kameru

Pirmie soļi

Pamata fotografēšana un atskaņošana

Pamata iestatījumi

Fotografēšanas vadīklas

i izvēlne

Atskaņošana

Izvēlņu ceļvedis

Bezvadu savienojumu izveidošana ar datoriem vai viedierīcēm

Kabeļu savienojumi ar datoriem un HDMI ierīcēm

Zibspuldzes fotografēšana kamerā

Attālā zibspuldzes fotografēšana

Problēmu novēršana

Tehniskas piezīmes

Objektīvu komplekta rokasgrāmatas

Izmaiņas, kas veiktas, izmantojot programmaparatūras atjauninājumus

© Nikon Corporation