Filmide salvestamisel pöörake tähelepanu järgmistele punktidele.

 • Sõltuvalt mälukaardi kirjutamiskiirusest võib pildistamine lõppeda enne maksimaalset pikkust ( Kaadri suurus/kaadrisagedus ja filmi kvaliteet ) on saavutatud.

 • Pange tähele, et näotuvastusega automaatse teravustamise abil tuvastatavate objektide arv väheneb video salvestamise ajal.

 • 0 näitab, et filme ei saa salvestada.

 • [ Punktmõõtmine ] pole video salvestamise ajal saadaval.

 • Välklambi valgustust ei saa kasutada.

Filmi salvestamine: võtterežiim
 • Kui objekt on režiimis P või S üle- või alasäritatud, lõpetage otsevaade ja alustage uuesti otsevaadet või valige režiim A ja reguleerige ava.

 • Filmimise ajal saab reguleerida järgmisi särituse sätteid:

  Režiim

  Ava

  Säriaeg

  ISO tundlikkus 2

  P , S 1

  3

  A

  4

  — 3

  M

  4

  4

  44

  Muud võtterežiimid

  1. Režiimi S säritus on samaväärne režiimiga P .

  2. Olenemata [ ISO-tundlikkuse sätted ] > [ Maksimaalne tundlikkus ] või [ ISO-tundlikkus (režiim M) ] jaoks valitud suvandist, on ülemine piir, kui video võttemenüüs [Elektrooniline VR ] on valitud [Sees ], on ISO 51200.

  3. ISO-tundlikkuse ülempiiri saab valida video võttemenüüs [ISO-tundlikkuse sätted ] > [ Maksimaalne tundlikkus].

  4. Kui video võttemenüüs [ISO-tundlikkuse sätted ] > [ Automaatne ISO-juhtimine (režiim M) ] on valitud [Sees ], saab ISO-tundlikkuse ülemise piiri valida [ Maksimaalne tundlikkus ] abil.

Valge tasakaalu reguleerimine video salvestamise ajal

Valge tasakaalu saab reguleerida video salvestamise ajal, vajutades nuppu Q / g ( U ) ja keerates põhikäsuvaliku nuppu. Valitud sätte valikuid, kui neid on, saab valida, hoides all nuppu Q / g ( U ) ja keerates alamkäsuvaliku nuppu ( Loomulike värvide saavutamine erinevate valgusallikatega (valge tasakaal) ).

Filmide salvestamine režiimis M

Režiimis M saab säriaega seada vahemikus 1/25 s ja 1/8000 s (kõige aeglasem puudub katiku kiirus sõltub kaadrisagedus; Kaadri suurus/kaadrisagedus ja filmi kvaliteet ).

Juhtmeta kaugjuhtimispuldid ja -juhtmed

Kui [ Salvesta filme ] on valitud kohandatud sätte g2 [ Kohandatud juhtnupud ] > [ Katiku vabastusnupp ] jaoks, saab valikuliste juhtmeta kaugjuhtimispultide ja kaugjuhtimisjuhtmete päästikud reaalajavaate käivitamiseks poolenisti alla vajutada või lõpuni alla vajutada. filmi salvestamise alustamiseks ja lõpetamiseks.

Välise mikrofoni kasutamine

Valikulist stereomikrofoni ME-1 või juhtmevaba mikrofoni ME-W1 saab kasutada filmide heli salvestamiseks.