Vajutage O ( Q ) nuppu praeguse pildi kustutamiseks või kasutage taasesitusmenüüs nuppu [ Delete ], et kustutada mitu valitud pilti, kõik valitud kuupäeval tehtud pildid või kõik praeguses taasesituskaustas olevad pildid (kaitstud pilte ei saa kustutada kustutatud). Olge piltide kustutamisel ettevaatlik, sest pärast kustutamist ei saa pilte taastada.

Taasesituse ajal

Praeguse foto kustutamiseks vajutage O ( Q

 1. Vajutage O ( Q ).

  Kuvatakse kinnitusdialoog.

 2. Vajutage uuesti nuppu O ( Q

  Pildi kustutamiseks vajutage uuesti nuppu O ( Q Väljumiseks ilma pilti kustutamata vajutage K .

Kalendri taasesitus

Kalendri taasesituse ajal saate kustutada kõik valitud kuupäeval tehtud fotod, tõstes kuupäeva kuupäevaloendis esile ja vajutades nuppu O ( Q ).

Koopiate kustutamine

O ( Q ) nupu vajutamisel taasesituskuvas valitud pilt salvestati kahe mälukaardiga ja [ Varundus ] või [ RAW Slot 1 - JPEG Slot 2 ] on valitud [ Role play by card in Slot 2 ] jaoks, teil palutakse valida, kas kustutada mõlemad koopiad või ainult praeguses pesas oleva kaardi koopia ( Koopiate kustutamine ).

Taasesituse menüü

Taasesituse menüü üksus [ Delete ] sisaldab järgmisi valikuid. Pange tähele, et olenevalt piltide arvust võib kustutamiseks kuluda veidi aega.

Võimalus

Kirjeldus

Q

[ Valitud ]

Kustutage valitud pildid.

i

[ Vali kuupäev ]

Kustutage kõik valitud kuupäeval tehtud pildid ( Valige kuupäev ).

R

[ Kõik ]

Kustutage kõik praegu taasesituseks valitud kaustas olevad pildid. Kui on sisestatud kaks kaarti, saate valida kaardi, millelt pildid kustutatakse.

Valitud

 1. Valige pildid.

  • Kasutage pildi esiletõstmiseks mitmikvalijat ja vajutage valimiseks või valiku tühistamiseks nuppu W ( Y Valitud pildid on tähistatud O ikooniga (esiletõstetud pildi vaatamiseks täisekraanil vajutage ja hoidke all X / T ).

  • Täiendavate piltide valimiseks korrake vastavalt soovile.

 2. Toimingu lõpetamiseks vajutage J

  Kuvatakse kinnitusdialoog; tõstke esile [ Jah ] ja vajutage J

Valige Kuupäev

 1. Valige kuupäevad.

  Tõstke esile kuupäev ja vajutage 2 et valida kõik esiletõstetud kuupäeval tehtud pildid. Valitud kuupäevad on tähistatud ikooniga M Täiendavate kuupäevade valimiseks korrake vastavalt soovile; kuupäeva valiku tühistamiseks tõstke see esile ja vajutage 2 .

 2. Kustutage valitud kuupäevadel tehtud pildid.

  Vajutage J Kuvatakse kinnitusdialoog; tõstke esile [ Jah ] ja vajutage J

Kõik

 1. Valige pesa.

  Vajutage 1 või 3 et tõsta esile mälukaarti sisaldav pesa, millelt pilte kustutatakse, ja vajutage J .

 2. Kustuta pildid.
  • Tõstke esile [ Yes ] ja vajutage J et kustutada kõik pildid kaustas, mis on praegu taasesitusmenüüs [Playback folder ] jaoks valitud.

  • Pange tähele, et olenevalt piltide arvust võib kustutamiseks kuluda veidi aega.