Kaamera ühendamiseks kõrglahutusega videoseadmetega saab kasutada valikulist High-Definition Multimedia Interface ( HDMI ) kaablit või C-tüüpi HDMI kaablit (saadaval eraldi kolmandate osapoolte tarnijatelt). Enne HDMI kaabli ühendamist või lahtiühendamist lülitage kaamera alati välja.

1

HDMI pistik kaameraga ühendamiseks

2

HDMI pistik * välisseadmega ühendamiseks

  • Valige kaabel, mille pistikupesa vastab HDMI seadme pistikule.

HDMI teleritega ühendamine

  • Pärast kaamera ühendamist HDMI teleri või muu kuvariga häälestage seade HDMI kanalile, seejärel lülitage kaamera sisse ja vajutage nuppu K Taasesituse ajal kuvatakse pilte teleriekraanil.

  • Helitugevust saab reguleerida televiisori juhtnuppude abil; kaamera juhtnuppe ei saa kasutada.

  • Kui kaamera on seotud nutiseadmega, milles töötab SnapBridge rakendus, saab seadet kasutada taasesituse kaugjuhtimiseks, kui kaamera on teleriga ühendatud. Vaadake üksikasju SnapBridge rakenduse võrguabist.

HDMI -salvestitega ühendamine

Kaamera saab salvestada videot otse ühendatud HDMI salvestitesse. Mõned salvestid isegi alustavad ja lõpetavad salvestamise vastuseks kaamera juhtnuppudele. Kasutage HDMI -väljundi sätete reguleerimiseks seadistusmenüüs [ HDMI ].

Väljundi eraldusvõime

Valige HDMI seadmesse väljastavate piltide vorming. Kui on valitud [ Automaatne ], valib kaamera automaatselt sobiva vormingu.

Täpsemalt

Reguleerige HDMI seadmega ühendamise sätteid.

Võimalus

Kirjeldus

[ Väljundvahemik ]

[ Automaatne ] on enamikus olukordades soovitatav. Kui kaamera ei suuda määrata HDMI seadme jaoks õiget RGB-videosignaali väljundvahemikku, saate valida [ Piiratud ulatus ] seadmete jaoks, mille RGB-videosignaali sisendvahemik on 16 kuni 235, või [ Full range ] RGB-videoga seadmete jaoks. signaali sisendi vahemik 0 kuni 255. Valige [ Piiratud ulatus ], kui märkate varjude detailide kadumist, [ Full range ], kui varjud on "välja pestud" või liiga heledad.

[ Väline salvestuse juhtimine ]

Välise salvestusjuhtimise lubamine võimaldab kaamera juhtnuppe kasutada salvestamise alustamiseks ja peatamiseks, kui kaamera on HDMI kaudu ühendatud kolmanda osapoole salvestiga, mis toetab Atomos Open Protocoli ( Atomos SHOGUN , NINJA või SUMO -seeria monitoride salvestajad). Kaamera ekraanil kuvatakse ikoon: A kuvatakse filmi otsevaates, samas kui B kuvatakse video salvestamise ajal. Salvestamise ajal kontrollige salvestit ja salvesti ekraani veendumaks, et kaadrit salvestatakse seadmesse (pidage meeles, et salvestuse välise juhtimise ajal võib salvestuse väljund seadmesse häirida). Kaamera ekraan lülitub automaatselt välja, kui ooterežiimi taimer aegub, lõpetades HDMI väljundi; kui salvestate filme välisesse seadmesse, valige kohandatud säte c2 [ Ooterežiimi taimer ] ja valige [ No limit ] või eeldatavast salvestusajast pikem aeg. Seadme funktsioonide ja toimimise kohta lisateabe saamiseks vaadake salvestiga kaasas olevat juhendit.

[ Väljundandmete sügavus ]

Valige [ 8 bit ] ja [ 10 bit ] vahel.

[ N-Log/HDR väljundi valikud ]

Säilitage eredate ja varjude detailid ning vältige filmide salvestamisel üleküllastunud värve. [ N-Log ] on mõeldud kaadritele, mille järeltootmise ajal värvitakse. [ HDR (HLG) ] kasutatakse kaadrite salvestamiseks HLG-vormingus selliste rakenduste jaoks nagu HDR-edastus.

  • Kaadrid salvestatakse otse välisseadmesse. Seda ei saa kaamera mälukaardile salvestada.

  • See valik on saadaval ainult siis, kui [ 10 bit ] on valitud [ Output data deep ] jaoks muudes režiimides peale EFCT .

  • [ ISO-tundlikkuse sätted ] > [ Maksimaalne tundlikkus ] ja [ ISO-tundlikkus (režiim M) ] saab määrata vastavalt väärtustele ISO 1600–51200 ja ISO 800–51200.

[ Vaata abi ]

Valige [ Sees ], et vaadata reaalajas eelvaadet videomaterjalist, mis on salvestatud [ N-Log ] või [ HDR (HLG) ], mis on valitud [ N-Log/HDR output options ] jaoks. Eelvaate värve on kontrastsuse suurendamiseks lihtsustatud, kuid see ei mõjuta tegelikult salvestatud materjali.

HDMI väljund

HDMI väljund pole saadaval, kui filmid on salvestatud kaadrisuuruses 1920 × 1080 120p, 1920 × 1080 100p või 1920 × 1080 aegluubis või kui kaamera on ühendatud seadmega, milles töötab Camera Control Pro 2 .

[ 10 bit ] Valitud [ Output Data Depth ] jaoks

[ 10 bitti ] saab kasutada ainult ühilduvate salvestitega. Fotosid teha ei saa; video salvestamise ajal kehtivad järgmised lisapiirangud, kui kaadri suuruseks on valitud 3840 × 2160:

  • Filme ei salvestata kaamerasse sisestatud mälukaardile.

  • Ekraani ikoone ja märke kuvatakse madala eraldusvõimega.

  • Vaatenurk on umbes 90%.

HDR (HLG) väljund

Optimaalset värvide taasesitamist on võimalik saavutada ainult siis, kui teie seadmed, sealhulgas salvestusseade, arvuti, monitor, operatsioonisüsteem ja tarkvara, toetavad HDR-i (HLG). Kui ühendatud seadmelt võetakse vastu signaal, mis näitab, et see toetab HDR-i (HLG), vastab kaamera identifikaatoriga „gamma: HLG”.