WT-7

Kaameraga ühendatuna saab valikulist WT-7 juhtmevaba saatjat kasutada arvutite, ftp-serverite või muude seadmetega ühenduse loomiseks Etherneti või traadita võrgu kaudu.

Enne WT-7 kasutamist

Enne WT-7 kasutamist veenduge, et kaamera ja WT-7 püsivara on värskendatud uusimatele versioonidele. Lisateabe saamiseks külastage oma piirkonna Nikoni veebisaiti.

Mida WT-7 teie heaks teha saab

WT-7 abil saate:

Laadige olemasolevad fotod ja filmid üles ftp-serverisse või arvutisse

Lisaks sellele, et saate pilte arvutisse kopeerida (pildiedastusrežiim), saate neid ka ftp-serveritesse üles laadida (ftp-üleslaadimisrežiim). Pilte saab üles laadida nende tegemise ajal.

Juhtige kaamerat ja tehke arvutist eemalt pilte

Camera Control Pro 2 (saadaval eraldi) installimine võrguarvutisse annab täieliku kontrolli kaamera sätete üle ning võimaldab kaugjuhtimisega pilte teha ja neid otse arvuti kõvakettale salvestada (kaamera juhtimisrežiim).

Juhtige kaamerat ja tehke veebibrauserist eemalt pilte

Veebibrauseri abil saate juhtida kaamerat võrguarvutitest ja nutiseadmetest kaugjuhtimiseks, mis ei vaja spetsiaalset rakendust ega arvutitarkvara (http-serveri režiim).

Ühendamine WT-7 abil

Ühendage WT-7 kaameraga kaasas oleva USB-kaabli abil.

Lülitage saatja sisse ja valige kaamera seadistusmenüüs [ Traadita saatja (WT-7) ] > [ Juhtmeta saatja ] > [ Kasuta ].

WT-7 menüüelemendid

Kõik WT-7 menüüelemendid leiate häälestusmenüüst jaotises [ Juhtmeta saatja (WT-7) ]. Lisateabe saamiseks vaadake WT-7-ga kaasas olevat juhendit.

Lisateavet leiate WT-7 juhendist.