Täiskaadrilises taasesituses kuvatava pildi sissesuumimiseks vajutage nuppu X ( T ) või J või puudutage ekraanil kaks kiiret puudutust.

Taasesituse suum

To

Kirjeldus

Suumige sisse või välja/vaadake teisi pildialasid

Vajutage X ( T ) või kasutage venitusliigutusi, et suumida maksimaalselt ligikaudu 24× (suured pildid formaadis FX/36 × 24), 18× (keskmised pildid) või 12× (väikesed pildid). Väljasuumimiseks vajutage W ( Y ) või kasutage pigistusliigutusi. Kui fotot on sisse suumitud, kasutage mitmikvalijat või libistage sõrm üle ekraani, et vaadata pildialasid, mida monitoril ei kuvata. Hoidke mitmikvalijat all, et kerida kiiresti kaadri teistele aladele. Suumisuhte muutmisel kuvatakse navigeerimisaken; Hetkel kuvaril nähtav ala on tähistatud kollase äärisega. Navigeerimisakna all olev riba näitab suumisuhet, muutudes roheliseks suhtega 1 : 1.

Kärbi pilti

Kärbitud pildi loomiseks ekraanil hetkel nähtavale alale vajutage i , tõstke esile [ Quick crop ] ja vajutage J . Pange tähele, et [ Quick crop ] pole RGB-histogrammi kuvamisel saadaval ( RGB histogramm ).

Valige näod

Suumimisel tuvastatud näod on navigeerimisaknas tähistatud valgete ääristega. Teiste nägude vaatamiseks pöörake alamkäsuvaliku nuppu või puudutage ekraanijuhist.

Vaata teisi pilte

Pöörake põhikäsuvaliku nuppu või puudutage e või f , et vaadata sama asukohta teistel fotodel praeguse suumisuhtega. Filmi kuvamisel taasesituse suum tühistatakse.

Muutke kaitseolekut

Vajutage Q / g ( U ) piltide kaitsmiseks või kaitse eemaldamiseks ( Fotode kaitsmine kustutamise eest ).

Naaske võtterežiimi

Võtterežiimist väljumiseks vajutage päästik poolenisti alla või vajutage K

Kuva menüüd

Menüüde kuvamiseks vajutage G