Kaameraga saab kasutada järgmist Nikon tarkvara:

Arvuti tarkvara
  • Camera Control Pro 2 (saadaval ostmiseks): juhtige kaamerat arvutist eemalt ja salvestage fotod otse arvuti kõvakettale. Kui rakenduses Camera Control Pro 2 on sihtkohaks valitud [ PC ], kuvatakse kaamera juhtpaneelil arvutiühenduse indikaator ( c ), kui Camera Control Pro 2 käivitatakse, kui kaamera on arvutiga ühendatud.

  • NX Tether : Kasutage lõastatud pildistamiseks, kui kaamera on arvutiga ühendatud. Säritust, valge tasakaalu ja muid kaamera sätteid saab kaugjuhtimisega reguleerida, kasutades arvutiekraanil olevaid juhtnuppe.

  • NX Studio * : vaadake ja redigeerige Nikon digikaameratega tehtud fotosid ja videoid. NX Studiot saab kasutada Nikon ainulaadses NEF /NRW ( RAW ) vormingus failide viimistlemiseks ja JPEG või TIFF-vormingusse ( NEF / RAW -töötlus) teisendamiseks. See toetab mitte ainult NEF /NRW ( RAW ) pilte, vaid ka Nikon digikaameratega jäädvustatud JPEG ja TIFF-fotosid selliste toimingute jaoks nagu toonikõverate redigeerimine ning heleduse ja kontrasti suurendamine.

    • Olemasolevad kasutajad peaksid kindlasti alla laadima uusima versiooni, kuna varasemad versioonid ei pruugi saada kaamerast pilte alla laadida ega NEF ( RAW ) pilte avada.

  • Wireless Transmitter Utility : Wireless Transmitter Utility on vajalik, kui kaamera ühendatakse võrku. Siduge kaamera arvutiga ja laadige pilte Wi-Fi kaudu alla.

Nikon arvutitarkvara on saadaval Nikon allalaadimiskeskuses. Kontrollige versiooni ja süsteeminõudeid ning laadige kindlasti alla uusim versioon.
https://downloadcenter.nikonimglib.com/

Nutitelefoni (tahvelarvuti) rakendused

SnapBridge : fotode ja filmide üleslaadimine kaamerast nutiseadmesse juhtmevaba ühenduse kaudu.

  • Rakendus SnapBridge on allalaadimiseks saadaval Apple App Store või Google Play TM-i kaudu.

  • Rakenduse SnapBridge kohta uusima teabe saamiseks külastage Nikon veebisaiti.