Kaameraga saab kasutada järgmist Nikoni tarkvara:

Arvuti tarkvara
  • Camera Control Pro 2 (saadaval ostmiseks): juhtige kaamerat arvutist eemalt ja salvestage fotod otse arvuti kõvakettale. Kui rakenduses Camera Control Pro 2 on sihtkohaks valitud [ PC ], kuvatakse kaamera juhtpaneelil arvutiühenduse indikaator ( c ), kui Camera Control Pro 2 käivitatakse, kui kaamera on arvutiga ühendatud.

  • NX Tether : Kasutage lõastatud pildistamiseks, kui kaamera on arvutiga ühendatud. Säritust, valge tasakaalu ja muid kaamera sätteid saab kaugjuhtimisega reguleerida, kasutades arvutiekraanil olevaid juhtnuppe.

  • NX Studio * : vaadake ja redigeerige Nikoni digikaameratega tehtud fotosid ja videoid. NX Studiot saab kasutada Nikoni ainulaadses NEF/NRW (RAW) vormingus failide viimistlemiseks ja JPEG- või TIFF-vormingusse (NEF/RAW-töötlus) teisendamiseks. See toetab mitte ainult NEF/NRW (RAW) pilte, vaid ka Nikoni digikaameratega jäädvustatud JPEG- ja TIFF-fotosid selliste toimingute jaoks nagu toonikõverate redigeerimine ning heleduse ja kontrasti suurendamine.

    • Olemasolevad kasutajad peaksid kindlasti alla laadima uusima versiooni, kuna varasemad versioonid ei pruugi kaamerast pilte alla laadida ega NEF (RAW) pilte avada.

  • Traadita saatja utiliit : Juhtmeta saatja utiliit on vajalik, kui kaamera ühendatakse võrku. Siduge kaamera arvutiga ja laadige pilte Wi-Fi kaudu alla.

Nikoni arvutitarkvara on saadaval Nikoni allalaadimiskeskuses. Kontrollige versiooni ja süsteeminõudeid ning laadige kindlasti alla uusim versioon.
https://downloadcenter.nikonimglib.com/

Nutitelefoni (tahvelarvuti) rakendused

SnapBridge : fotode ja filmide üleslaadimine kaamerast nutiseadmesse juhtmevaba ühenduse kaudu.

  • Rakendus SnapBridge on allalaadimiseks saadaval Apple'i App Store®-ist või Google Play TM- ist.

  • Rakenduse SnapBridge kohta uusima teabe saamiseks külastage Nikoni veebisaiti.