Kaameraga saab kasutada järgmist Nikoni tarkvara:

Arvuti tarkvara
  • Camera Control Pro 2 (saadaval ostmiseks): juhtige kaamerat arvutist eemalt ja salvestage fotod otse arvuti kõvakettale. Kui rakenduses Camera Control Pro 2 on sihtkohaks valitud [ PC c ), kui Camera Control Pro 2 käivitatakse, kui kaamera on arvutiga ühendatud.

  • ViewNX-i * : ViewNX-i saab rohkem kui Nikoni digikaameratega tehtud fotode ja filmide vaatamise ja redigeerimise tööriist kasutada koos teiste Nikoni pilditöötlusrakendustega, et saaksite oma piltidest maksimumi võtta. Samuti pakub see sujuvat juurdepääsu võrguteenustele.

    • Olemasolevad kasutajad peaksid kindlasti alla laadima uusima versiooni, kuna varasemad versioonid ei pruugi kaamerat toetada.

  • Jäädvustage NX-D : Täpsustage Nikoni ainulaadsetes NEF/NRW (RAW) vormingutes jäädvustatud fotosid või teisendage need JPEG- või TIFF-vormingusse (NEF/RAW-töötlus). Capture NX-D saab kasutada mitte ainult NEF/NRW (RAW) piltidega, vaid ka Nikoni digikaameraga jäädvustatud JPEG- ja TIFF-fotodega, näiteks toonikõverate redigeerimiseks ning heleduse ja kontrasti suurendamiseks.

  • Traadita saatja utiliit : Juhtmeta saatja utiliit on vajalik, kui kaamera ühendatakse võrku. Siduge kaamera arvutiga ja laadige pilte Wi-Fi kaudu alla.

Nikoni arvutitarkvara on saadaval Nikoni allalaadimiskeskuses. Kontrollige versiooni ja süsteeminõudeid ning laadige kindlasti alla uusim versioon.
https://downloadcenter.nikonimglib.com/

Nutitelefoni (tahvelarvuti) rakendused

SnapBridge : fotode ja filmide üleslaadimine kaamerast nutiseadmesse juhtmevaba ühenduse kaudu.

  • Rakendus SnapBridge on allalaadimiseks saadaval Apple'i App Store®-ist või Google Play TM- ist.

  • Rakenduse SnapBridge kohta uusima teabe saamiseks külastage Nikoni veebisaiti.