Su fotoaparatu galima naudoti šią Nikon programinę įrangą:

Kompiuterio programinė įranga

„Nikon“ kompiuterio programinę įrangą galite rasti „Nikon“ atsisiuntimo centre. Patikrinkite versiją ir sistemos reikalavimus ir būtinai atsisiųskite naujausią versiją.

https://downloadcenter.nikonimglib.com/

  • „Camera Control Pro 2 “ (galima įsigyti): valdykite fotoaparatą nuotoliniu būdu iš kompiuterio ir išsaugokite nuotraukas tiesiai į kompiuterio standųjį diską.

  • NX Tether : naudokite pririštam fotografavimui, kai fotoaparatas prijungtas prie kompiuterio. Ekspoziciją, baltos spalvos balansą ir kitus fotoaparato nustatymus galima reguliuoti nuotoliniu būdu, naudojant kompiuterio ekrano valdiklius.

  • NX Studio * : peržiūrėkite ir redaguokite nuotraukas ir vaizdo įrašus, nufilmuotus Nikon skaitmeniniais fotoaparatais. NX Studio galima naudoti norint tiksliai suderinti unikalaus Nikon NEF/NRW (RAW) formato failus ir konvertuoti juos į JPEG arba TIFF (NEF/RAW apdorojimas). Jis palaiko ne tik NEF/NRW (RAW) nuotraukas, bet ir JPEG bei TIFF nuotraukas, nufotografuotas Nikon skaitmeniniais fotoaparatais tokioms užduotims kaip tonų kreivių redagavimas ir ryškumo bei kontrasto didinimas.

    • Esami vartotojai turėtų būtinai atsisiųsti naujausią versiją, nes ankstesnėse versijose gali nepavykti atsisiųsti nuotraukų iš fotoaparato arba atidaryti NEF (RAW) nuotraukų.

  • Belaidžio siųstuvo paslaugų programa : belaidžio siųstuvo paslaugų programa reikalinga, jei fotoaparatas turi būti prijungtas prie tinklo. Susiekite fotoaparatą su kompiuteriu ir atsisiųskite nuotraukas per „Wi-Fi“.

Išmaniųjų telefonų (planšetinių kompiuterių) programos

SnapBridge : atsisiųskite nuotraukas ir filmus iš fotoaparato į išmanųjį įrenginį belaidžiu ryšiu.

  • SnapBridge programas galima atsisiųsti iš Apple App Store® arba Google Play™.

  • Apsilankykite „Nikon“ svetainėje, kad gautumėte naujausios informacijos apie „SnapBridge“ programas.