Nešiojamieji įkrovikliai gali būti naudojami fotoaparatui maitinti arba fotoaparato akumuliatoriui įkrauti. Šioje lentelėje išvardyti nešiojamieji įkrovikliai, kurie buvo išbandyti ir patvirtinti naudoti, kartu su apytiksliu kadrų skaičiumi ir apytiksliu skaičiumi, kiek kartų galima įkrauti fotoaparato bateriją naudojant kiekvieną įrenginį.

Gamintojas

Modelio numeris

Šūvių skaičius 1

Mokesčių skaičius 2

Anker

PowerCore+ 26800 PD 45W

2120 m

3

  1. Kamerų ir vaizdo produktų asociacijos (CIPA) standartas. [ Tik vaizdo ieškiklis ] pasirinktas monitoriaus režimui. Išmatuota esant 23 °C/73,4 °F (±2 °C/3,6 °F) su NIKKOR Z 24–70 mm f/4 S objektyvu šiomis bandymo sąlygomis: viena nuotrauka padaryta numatytaisiais nustatymais kartą per 30 s. „Kadrų skaičius“ – tai kadrų skaičius, kurį galima padaryti naudojant visiškai įkrautą nešiojamąjį įkroviklį, kad būtų tiekiamas maitinimas fotoaparatui su visiškai įkrauta baterija (EN-EL15c).

  2. Kiek kartų fotoaparato akumuliatorius (EN-EL15c) gali būti visiškai įkrautas naudojant nešiojamąjį įkroviklį.

  • Vieninteliai akumuliatoriai, kuriuos galima įkrauti nešiojamaisiais įkrovikliais, yra EN-EL15c ir EN-EL15b.

  • Informacijos apie naudojimą rasite kartu su nešiojamu įkrovikliu pateiktoje dokumentacijoje.

  • Naudokite USB kabelį su dviem C tipo jungtimis, tiekiamus kartu su nešiojamu įkrovikliu, kai naudojate įrenginį fotoaparatui maitinti arba fotoaparato akumuliatoriui įkrauti.

  • Naujausią informaciją apie nešiojamus įkroviklius rasite gamintojų tinklalapyje. Prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo šalies ar regiono.