Valige välklambi sünkroonimiskiirus.

Võimalus

Kirjeldus

[ 1/200 s (automaatne FP) ]

Auto FP kiire sünkroonimine on lubatud ühilduvate välklampidega ning maksimaalne sünkroajale teiste välklampidega on seatud 1/200 s.

  • Kui kaamera näitab säriaega 1/200 s režiimis P või A, auto FP välke aktiveeritakse, kui tegelik säriaeg on kiirem kui 1/200 s. Kui flash toetab auto FP välke kaamera valida säriaega nii kiiresti kui 1/8000 s.

  • In S ja M, võib kasutaja valida säriaega nii kiiresti kui 1/8000 s kasutamisel välklampidega, et toetust auto FP välke.

[ 1/200 s ]

Flash sync kiirus seatud valitud väärtus, mis võib-olla 1/200 1/60 sek.

[ 1/160 s ]

[ 1/125 s ]

[ 1/100 s ]

[ 1/80 s ]

[ 1/60 s ]

Säriaja fikseerimine välklambi sünkroonimiskiiruse piirangu juures

Režiimides S ja M saab säriaja fikseerida kohandatud sätte e1 [ Flash sync speed ] jaoks valitud väärtusele, valides järgmise katiku kiiruse pärast kõige aeglasemat võimalikku säriaega (30 s või % ). X (välgu sünkroonimise indikaator) kuvatakse pildiotsijas ja juhtpaneelil koos välgu sünkroonimiskiirusega.

Automaatne FP kiire sünkroonimine
  • Automaatne FP kiire sünkroonimine võimaldab välku kasutada suurimal kaamera toetatud säriajal. Kui on valitud [ 1/200 s (Auto FP) ], lubab kaamera automaatselt automaatse FP kiire sünkroonimise välklambi sünkroonimiskiirusest kiirematel säriaegadel. See võimaldab valida maksimaalse ava teravussügavuse vähendamiseks isegi siis, kui objekt on eredas päikesevalguses tagantvalgustatud.

  • Kui on valitud automaatne [ 1/200 s (Auto FP) ], kuvatakse välgu teabeekraanil „FP”.

A Kohandatud sätted: kaamera sätete peenhäälestus

a: Autofookus01

b: mõõtmine/säritus

c: Taimerid/AE-lukk

d: Pildistamine/Kuvamine

e: kahvel/välklamp

f: juhtnupud

g: film