Valige välklambi sünkroonimiskiirus.

Võimalus

Kirjeldus

[ 1/200 s (automaatne FP) ]

Automaatne FP kiire sünkroonimine on lubatud ühilduvate välklampidega ja teiste välklampide maksimaalne sünkroonimiskiirus on seatud väärtusele 1/200 s.

  • Kui kaamera näitab režiimis P või A säriajaks 1/200 s, aktiveeritakse automaatne FP kiire sünkroonimine, kui tegelik säriaeg on pikem kui 1/200 s. Kui välklamp toetab automaatset FP kiiret sünkroonimist, saab kaamera valida säriaegu kuni 1/8000 s.

  • Režiimides S ja M saab kasutaja automaatset FP kiiret sünkroonimist toetavate välklampide kasutamisel valida säriaegu kuni 1/8000 s .

[ 1/200 s ]

Välgu sünkroonimiskiirus on seatud valitud väärtusele, mis võib olla vahemikus 1/200 kuni 1/60 s.

[ 1/160 s ]

[ 1/125 s ]

[ 1/100 s ]

[ 1/80 s ]

[ 1/60 s ]

Säriaja fikseerimine välklambi sünkroonimiskiiruse piirangu juures

Režiimides S ja M saab säriaja fikseerida kohandatud sätte e1 [ Välgu sünkroonimiskiirus ] jaoks valitud väärtusele, valides järgmise katiku kiiruse pärast kõige aeglasemat võimalikku säriaega (30 s või % ). X (välgu sünkroonimise indikaator) kuvatakse pildiotsijas ja juhtpaneelil koos välgu sünkroonimiskiirusega.

Automaatne FP kiire sünkroonimine
  • Automaatne FP kiire sünkroonimine võimaldab kasutada välku kaamera toetatud suurimal säriajal. Kui on valitud [ 1/200 s (Auto FP) ], lubab kaamera automaatselt automaatse FP kiire sünkroonimise välklambi sünkroonimiskiirusest kiirematel säriaegadel. See võimaldab valida maksimaalse ava teravussügavuse vähendamiseks isegi siis, kui objekt on eredas päikesevalguses tagantvalgustatud.

  • Kui on valitud automaatne [ 1/200 s (Auto FP) ], kuvatakse välgu teabeekraanil „FP”.

A Kohandatud sätted: kaamera sätete peenhäälestus

a: Autofookus01

b: mõõtmine/säritus

c: Taimerid/AE lukk

d: Pildistamine/Kuvamine

e: kahvel/välklamp

f: juhtnupud

g: film